PAPILDOMOS PAJAMOS JUMS

Jūsų rekomendacija - Jūsų uždarbis

Uždirbkite 10-15% nuo kiekvieno Jūsų rekomenduoto kliento. Vidutiniškai su vienu klientu dirbame 2 metus ir jeigu klientas atėjo dėka Jūsų rekomendacijos, tuomet siūlome Jums 10-15% nuo gaunamų pajamų iš kliento uždirbti Jums.

Galite papildomai uždirbti nuo 50 iki 150 EUR kiekvieną mėnesį ir taip 2 metus. Taigi 1 Jūsų rekomendacija Jums gali atnešti 1200 - 3600 EUR pajamų.

O jeigu tokių rekomendacijų daugiau?...

Pažįstate įmonę, kuriai reikia pagalbos su pardavimų didinimu, marketingu ir matomumo internete?

Rekomenduokite mūsų komandą ir paprašykite, kad susisiekiant su mumis klientas parašytų, jog atėjo nuo Jūsų ir tuomet su Jumis susisieksime dėl Jūsų uždarbio.

Gvidonas Macius

Rinkodaros strategas

Esame pasirengę skirti tiek dėmesio ir pastangų, kiek reikės, kad būtų REZULTATAS, kurio įmonės siekia. Sukursime strategiją, kuri apjungs tik reikalingas verslui reklamos priemones bei pasieks konkrečius rezultatus. Jokių nereikalingų paslaugų, jokio blaškymosi – tikslingas ėjimas prie rezultatyvumo.

skaitmeninės reklamos agentūra kaune augantisverslas.lt

Kokią paslaugą siūlome savo klientams?

Šiandien save laikome ne marketingistais, bet verslo augimo partneriais. Mes sprendžiame problemas ir kiekvienai iš jų reikia skirtingų sprendimo būdų, kuriuos randame, įgyvendiname ir augame drauge. Marketingas beveik visais atvejais gali padėti išspręsti esančias verslų problemas ir verslui suteikiame tas paslaugas, kurios jam yra reikalingos. Verslas iš mūsų gauna MARKETINGO PILNATVĘ. Verslui nebereikia rūpintis marketingu, nes esame mes. Verslui nereikia papildomų reklamos specialistų ar darbuotojų, nes esame mes.

Parenkame verslui visas tas paslaugas, kurios reikalingos būtent Jam. Nesiūlome to, kas neatneštų rezultatų. Taigi mūsų darbas su verslu prasideda nuo labai kruopščios analizės.

Turėdami pakankamai informacijos apie verslą bei rinką, pradedame dėlioti strategiją, pozicionavimą ir darbų planus.

Taigi atrenkame tuos reklamos kanalus, kurie verslui atitinka pagal jo auditoriją.

Google

Facebook

Youtube

El. paštas

Instagram

TikTok

Kai kuriems verslams reikia naujos arba pirmos internetinės svetainės, tad pasirūpiname ir tuo. Tačiau svetainę kuriame ne tam, kad ji būtų, bet, kad generuotų rezultatus ir būtų konversijų (naujų užklausų, pardavimų) įrankis.

Pagal pasirinktą strategiją pradedame kurti turinį, pradedame filmavimus, fotosesijas. Po truputį tampame rinkos lyderis savo nišoje, kuris edukuoja savo klientą ir per tai pelno pasitikėjimą, kuris veda prie pardavimų.

Taigi, apibendrinus mūsų teikiamas reklamos paslaugas, mes esame tie, kurie prisiima pilną atsakomybę už kliento marketingą ir darome viską, ko reikia, kad būtų pasiekti rezultatai.

Esu surinkęs specialistų komandą, kurie rūpinasi visos strategijos efektyvumu, tuo tarpu aš esu grandis, kuri įsigilina į Jūsų verslo procesus, auditoriją ir pagal viską sukuria strategiją, kuri pasiekia norimus tikslus, na, o komandos nariai ją įgyvendina kartu su manimi.

Klientas gauna visą įmonės marketingą iš vienų rankų už 1 specialisto kainą

TIKSLAS - REZULTATAS

Reklamos priemonių ir kanalų begalė. Jiems nereikės rūpintis ir gilintis į detales.

Parinksime Jiems tas reklamos priemones, kurios atitiks Jų individualiai sukurtą rinkodaros strategiją. Ar tai bus socialiniai tinklai ar Google reklama, o gal video kūrimas – Jiems svarbiausia REZULTATAS, tad dirbant su mumis galės nesukti galvos apie priemones, bet stebėti tik REZULTATĄ.

Rinkodaros strategija

Prekės ženklo strategija, architektūra + pozicionavimas, pagrindinės žinutės kūrimas

Facebook reklama

Tinkamai sukurta Facebook reklama tikslingai pasiekia Jūsų verslui palankią auditoriją. Žinodami Facebook algoritmą ir lankytojų psichologiją – galime parduoti ir gauti kontaktus.

Soc. tinklų komunikacija

Komunikacija skirta bendrauti su savo tiksline verslo auditorija, kad jūsų idėjos būtų perteiktos tinkamai.

Google reklama

Google search reklama, Gmail bei Youtube. Greičiausias būdas padidinti verslo pardavimus. Jeigu viskas sustyguota tinkamai – pardavimai jūsų.

Video kūrimas

Skaitmeninis savo istorijos pasakojimas yra neatsiejama prekės ženklo vizualinio vaizdo sukūrimo dalis.

Tinklalapių kūrimas

Gera internetinė svetainė ne tik graži, bet ir parduodanti. Mažiausiai ką turi daryti gera internetinė svetainė – visada vesti prie pardavimo ir nepaleisti atėjusio lankytojų srauto.

El. pašto rinkodara

Vienas seniausių, bet iki šiol puikių reklamos kanalų. Jeigu turite klientų duomenų bazę, šio reklamos kanalo nenaudoti – nuodėmė.

Grafinis dizainas

Kiekvienai reklamos kampanijai ir įvaizdžiui kurti reikia grafinio dizaino. Maketai, reklamos, viršeliai, visi maketai, kurių reikia verslo rinkodarai internete.

Youtube reklama

Youtube kanalas pukiai pasitarnauja kaip auditorijos edukacinis kanalas. Čia galite kelti video turinį, kuris suteiks visą info apie produktus bei turimas paslaugas + tai puiki SEO priemonė iškelti jūsų svetainę.

Patirtis su šiomis rinkomis

Facebook komunikacija ir turinio kūrimas

Facebook komunikacijos pavyzdžiai

Video pavyzdžiai

Maketų / banerių pavyzdžiai

Mūsų vertybės

1

Partneryste grįstas santykis

Man partnerystė - pasitikėjimu grįstas darbas kartu. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai dirbama tarsi komanda, kuri žiūri viena kryptimi. Bendras vizijos matymas, abipusė atsakomybė už tikslus.

2

Lankstumas ir drąsa

Rinkodaroje svarbiausia būti tai kas esame ir pozicionuoti save ne tik dėl to, kad išsiskirti, bet tam, kad parodyti kas iš tikrųjų esame ir kodėl esame. Tam reikia drąsos, kartais netikėtumo, naujų idėjų, o kartais logiškų ir apgalvotų sprendimų.

3

„Niekada nesustok“

Tikiu, kad rinkodaroje ir versle negalima stovėti vietoje. Veiksmas privalo vykti nuolatos. Saugumui čia vietos nėra. Dirbdami kartu tikiu, kad visada eisime į priekį, kad ir kas benutiktų - augsime.

Mūsų privalumai

1

Atsakingas įsigilinimas į kliento verslą

Tvirtai tikiu, kad tik iš pamatų pažinęs kliento verslą bei auditoriją galėsiu sukurti atitinkamus rezultatus. Viso darbu metu skiriu labai daug dėmesio suprasti, pažinti ir atrasti kliento potencialą rinkodarai.

2

Viskas iš vienų rankų

Dirbu su visais populiariausiais skaitmeniniais reklamos kanalais. Jums nereikės rūpintis kitų specialistų paieškomis. Dėka to, paslaugų kainos mažesnės ~40%. Turiu specialistų komandą bei kontaktus papildomai pagalbai, tačiau Jums jais rūpintis nereikia, kaip ir atlygiu jiems - čia tik mano atsakomybė.

3

Palankus rezultato mokestis

Minimalus mėnesinis mokestis už paslaugas bei priedai tik už pasiektą rezultatą. Šis modelis suteikia daugiausia motyvacijos augimui, nes nuo jūsų sėkmės priklausys mano atlygis. Tai vienas iš mano taikomų apmokestinimo modelių.

4

Autentiški video ir foto

Turiu savo VIDEO / FOTO profesionalią įrangą ir visą ją naudoju savo klientų labui. Samdant atskirus specialistus patiriamos didžiulės išlaidos, o su tokiu turiniu galima pasiekti išskirtinių rezultatų.

5

Sutartis be įsipareigojimų

Jeigu būsite nepatenkinti reklamos paslaugomis, galėsite be jokių išlaidų sutartį nutraukti. Noriu dirbti tik su tais klientais, kuriems iš tiesų esu vertingas ir neįpareigoti sutartimis ar kitais teisiniais dalykais.

6

Tikslingas Darbas Darant Tai, Kas Svarbiausia

Mano požiūriu, pradžioje reikėtų skirti daugiausia dėmesio esminiams darbams, kurie čia ir dabar generuoja verslo pajamas ir tik tinkamai sustygavus pirmuosius procesus, daugiau dėmesio skiriu kūrybai, eksperimentavimui, brandingui.

7

Reklamos skaidrumas

Matysite visus mano vykdomus veiksmus kiekvienoje reklamos paskyroje, nieko neslepiu. Taip pat pateiksiu visas ataskaitas apie išleistą biudžetą bei pasiektus rezultatus.

Pažįstate įmonę, kuriai reikia pagalbos su pardavimų didinimu, marketingu ir matomumo internete?

Rekomenduokite mūsų komandą ir paprašykite, kad susisiekiant su mumis klientas parašytų, jog atėjo nuo Jūsų ir tuomet su Jumis susisieksime dėl Jūsų uždarbio.