Profesionali Facebook reklama ir administravimas

Nebeliko B2B ar B2C rinkodaros. Dabar egzistuoja 1 modelis. Žmogus — Žmogui. Tai ko taip ilgai ieškojot ir pagaliau atradote sėkmę savo Facebook reklamai!

Play Video

Įtraukta Video reklama

Facebook reklamoje Video dominuoja visais aspektais. Turėdami profesionalią įrangą, montavimo įgūdžius bei video marketingo žinias - turime didžiulį pranašumą prieš jūsų konkurentus. Video reklamą įtraukiame į savo Facebook reklamos paketą.

Giluminis auditorijos pažinimas

Įsitikinome, kad svarbiausia geros Facebook reklamos dalis - giluminis tikslinės auditorijos pažinimas. Pažindami tikslinį Jūsų klientą ne tik rodome reklamą tiems, kam iš tikrųjų paslaugą / produktas reikalingi, bet kartu sutaupome nemažus kaštus.

Youtube kanalas

Kadangi siūlome kurti Video turinį, kaip bonusą pridedame Youtube kanalo kūrimą ir priežiūrą. Tai puikus kanalas bei SEO reitingų kėlimas. Optimizuojame patį kanalą bei kiekvieną video atskirai. Taip pat sukuriame unikalius video viršelius.

Visko pradžia nuo TIKSLO, kurį užduodate mums

Mūsų intelektas pradeda užduoti klausimus kaip tai pasiekti

Gimsta skirtingos idėjos ir intelektas jas pergalvoja

Analizuojame konkurentus, užsienį, strateguojame

Sveriame visas idėjas ir paliekame branduolį, kuris geriausias

Susidėliojame konkretų veiksmų ir darbų planą ir strategiją

Pajungiame visus savo ir jūsų resursus pasiekti tikslui

Pasiekiame tai, ko norėjote pradžioje – rezultatą.

Ar ir Jūsų verslui pažįstamos šios problemos su Facebook reklama?

Jei kažkada Facebook‘ą laikėme kaip papildomą verslo komunikacijos ar reklamavimosi priemone, šiandien yra daug pavyzdžių, kaip verslai, projektai ar konkretūs asmenys išpopuliarėjo ir tapo sėkmingi būtent Facebook'o pagalba. O svarbiausia yra konkretūs būdai ir strategijos atkartoti sėkmės istorijas savo veiklai ar verslui. Daugelis iš mūsų ir žinoma mūsų klientų savo dieną pradeda pasitikrindami naujienas Facebook (Meta), Instagram ar Messenger. Tai tapo įpročiu, kaip seniau rytais buvo skaitomi laikraščiai. Ir verslui tai geros naujienos! Galite akimirksniu pasiekti beveik visus Lietuvos ir pasaulio žmones su norima žinute. Žinodami kaip veikia Facebook algoritmas, kaip pasiekti tikslinę auditoriją bei pritaikyti tinkamą strategiją, galime parduoti savo produktus ir paslaugas. Nuolatos ieškome naujų idėjų išskirtinei komunikacijai, reklamai bei strategijoms, analizuojame sėkmingus pavyzdžius tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose, renkame duomenis apie algoritmus – viską darome nuosekliai ir siekiame tik geriausių rezultatų, tikriausiai dėl šios priežasties su kai kuriais savo klientais dirbame jau virš 4 metų. Jeigu neturite Facebook paskyros savo verslui, jokių problemų - sukursime nemokamai!  Sėkminga Facebook reklama — patirtimi ir žiniomis grįsti strateginiai veiksmai. Juos atliekant teisingai, sulaukiamas Facebook reklamos atsiperkamumas (ROAS). Vieniems verslams tai klientų užklausos, kitiems augantys pardavimai. Leiskite Jums suteikti visas savo žinias bei patirtį, kad abu galėtume džiaugtis AUKŠTAIS REZULTATAIS.

Mūsų atliekamos Facebook reklamos paslaugos

Kuo skiriasi Facebook reklama ir Facebook administravimas?

Facebook reklama

Mokama reklamos priemonė, kurią suteikia Facebook platforma. Tai nėra BOOST POST naudojimas, profesionali Facebook reklama kuriama su Facebook Ads Manager įrankiu. Facebook reklama tai investicija tam, kad būtų reklama parodyta platesnei auditorijai nei tik Jūsų puslapio fanams. Taip pat reklamą galima rodyti Instagram ar Messenger platformoje viską reguliuojant per tą pačia Facebook Ads manager platformą.

Facebook administravimas

Facebook administravimas dažniausiai naudojamas kaip plati Facebook reklamos frazė. Turima omenyje, kad Facebook administratorius rūpinsis įrašų kėlimu, mokama reklama / boost post, atrašymu į komentarus bei žinutes. Tačiau profesionali Facebook reklama ir Facebook administravimas yra iš esmės skirtingos paslaugos.

APIBENDRINKIME

Kai ieškome kas rūpinsis mūsų Facebook puslapio komunikacija: įrašų kėlimu, įrašų strategija, boost post reklama, komentarais, tuomet ieškome FACEBOOK ADMINISTRATORIAUS. Kai norime pardavinėti savo prekes ir paslaugas naujiems klientams, tuomet mums reikalinga Facebook reklama, kuri yra mokama ir turinti daug daugiau galimybių nei BOOST POST funkcija. Facebook reklama yra daugiau žinių ir atsakomybės reikalaujantis įrankis nei administravimas, kadangi yra dirbama su reklamos biudžetais.

Kaip susikurti ir suprasti pirmąją Facebook reklamos kampaniją? Pabandykite patys!

Facebook reklama - Gidas pradedantiesiems

Atsisiųskite GIDĄ ir PATARIMUS nemokamai

GIDAS Į PIRMĄJĄ FACEBOOK REKLAMOS KAMPANIJĄ

IŠ KO SUDARYTA GERA FACEBOOK REKLAMA?

1. SAVO KLIENTO PAŽINIMAS

Supraskite kas yra Jūsų klientas, kaip jis mąsto, ką mąsto, kokias turi baimes, abejones, ko jam trūksta, kas jį gasdina, kelia nerimą, kur jis lankosi, ką skaito, kuo domisi, ką veikia.

2. PASIŪLYMAS APIE KLIENTO PROBLEMĄ

Jeigu kuriate reklamą, reikėtų turėti konkretų, stiprų ir konkurencingą pasiūlymą savo produktams ar paslaugoms. Su bonusais, geromis garantijomis, ribotu kiekiu ir ribotomis akcijomis.

3. STIPRUS TEKSTAS IR DAR STIPRESNĖ ANTRAŠTĖ

Tarp viso triukšmo ir konkurencijos, žmonėms labai nesinori kreipti dėmesį į reklamas, kurios nuobodžios ir bendrinės (skirtos visiems). Reikia turi karštas antraštes ir tekstus.

4. IŠSKIRTINIS VIZUALAS / VIDEO

Vizualas pataikantis į esmines problemas. Šiandien stiprus reiškia tikrai ne BRANGUS maketas ar vaizdo klipas su 8K raiška. STIPRUS – kartais paprasta asmenukė, kartais prekių karuselė, kartais video vlogas, o kartais stilingas maketas. Viskas priklauso nuo strategijos.

5. TEISINGAI REKLAMOS NUSTATYMAI

Tinkamai įrašytas Facebook pikselis, tinkamai paruošti “eventai”, protingai parinktos auditorijos ir logiškai parinktas kampanijos tipas (kartais reikia srauto, kartais konversijų, kartais leads, o kartais susidomėjimo), apgalvotai pasirenkamos reklamos vietos. Visa tai svarbu, norint, kad reklama būtų sėkminga.

6. FACEBOOK REKLAMOS TIKSLAS

Su Facebook reklama galima siekti įvairių tikslų. Turite žinoti ko joms reikia su kiekviena paleista reklamos kampanija. Jeigu jūs esate el. parduotuvė, tuomet jums aktualiausia bus pardavimai, jeigu paslaugų įmonė – tai gali būti LEAD kampanija rinkti potencialių klientų kontaktus.

7. REKLAMOS STRATEGINĖ PUSĖ

Dažniausiai norint parduoti, vienos reklamos nepakanka, būna tęstinumas, vadinamas remarketingas (pakartotinė reklama). Kuri reklama bus pirmoji, su kokia žinute? Kiek atskirų reklamų darysite, kada žinosite, kad laikas konkrečiam pardavimo pasiūlymui? Kokioje reklamoje kokį tekstą ir vizualą naudosite?

8. PASIŪLYMO PUSLAPIS

Ir dar, dažniausiai jūsų pasiūlymas turės savo atskirą puslapį jūsų internetinėje svetainėje. Ir ten įvyksta pardavimas arba ne. Kad pasiūlymo puslapis būtų sėkmingas ir galėtų parduoti, tam taip pat yra ŽINIOS. Turi būti visi reikalingi etapai ir informacija.

9. REZULTATŲ ANALIZĖ

Dažniausiai pirmosios reklamos kampanijos nebūna tokios sėkmingos, kokių tikėjomės. Reikia suprasti kas buvo padaryta netinkamai ir naujas žinias perkelti ant naujos reklamos kampanijos. Tai dar vadinama Facebook reklamos optimizavimu ir testavimu.

Kodėl mes?

1

Atsakingas įsigilinimas į kliento verslą

Tvirtai tikime, kad tik iš pamatų pažinę kliento verslą bei auditoriją galėsime sukurti atitinkamus rezultatus. Viso darbu metu skiriame labai daug dėmesio suprasti, pažinti ir atrasti kokretaus kliento nepamatytas nišas rinkodarai.

2

Tikslingas Darbas Darant Tai, Kas Svarbiausia

Mūsų požiūriu, pradžioje reikėtų skirti daugiausia dėmesio esminiams darbams, kurie čia ir dabar generuoja verslo pajamas ir tik tinkamai sustygavus pirmuosius procesus, daugiau dėmesio skiriame kūrybai, eksperimentavimui, brandingui.

3

Autentiški video ir foto

Turime savo VIDEO / FOTO profesionalią įrangą ir visą ją naudojame savo klientų llabui. Samdant atskirus specialistus patiriamos didžiulės išlaidos, o su tokiu turiniu galima pasiekti įspūdingų rezultatų.

4

Palankus rezultato mokestis

Minimalus mėnesinis mokestis už paslaugas bei priedai tik už pasiektą rezultatą. Šis modelis suteikia daugiausia motyvacijos augimui, nes nuo jūsų sėkmės priklausys mūsų atlygis.

5

Sutartis be įsipareigojimų

Jeigu būsite nepatenkinti reklamos paslaugomis, galėsite be jokių išlaidų sutartį nutraukti. Norime dirbti tik su tais klientais, kuriems iš tiesų esame vertingi.

6

Reklamos skaidrumas

Matysite visus mūsų vykdomos veiksmus kiekvienoje reklamos paskyroje, nieko neslepiame. Taip pat pateiksime visas ataskaitas apie išleistą biudžetą.

7

Viskas iš vienų rankų

Teikiame visas skaitmeninės rinkodaros paslaugas. Jums nereikės rūpintis kitų specialistų paieškomis. Dėka to, paslaugų kainos mažesnės ~40%.

8

Individualus darbas

Su Jumis komunikuos 1 specialistas, kuris rūpinsis visa jūsų rinkodara. Jis žinos apie Jūsų verslą viską ir bus kaip asmeninis rinkodaros specialistas tik su ekspertų užnugariu.

PLANAS 1

Facebook reklamos administravimo kaina

Profesionali Facebook Ads reklama
Nuo 100
/ mėnesį
 • Facebook reklamos strategija
 • Facebook reklamos kampanijų paleidimas
 • Reklaminių maketų kūrimas
 • Video reklamų kūrimas
 • Facebook remarketingo kampanijų paleidimas
 • Reklamos optimizavimas (gerinimas)
 • Facebook pixel įrašymas
 • Facebook auditorijų kūrimas
 • Facebook Business Manager kūrimas
 • Ataskaitos kiekvieną mėnesį
 • Kiti Facebook techiniai darbai
 • Idėjos, įžvalgos, bendradarbiavimas

PLANAS 2

Facebook puslapio administravimo kaina

Profesionali Facebook verslo puslapio priežiūra
Nuo 150
/ mėnesį
 • Viskas iš PLANAS 1
 • Facebook komunikacijos strategija ir planas
 • Facebook įrašų kūrimas
 • Komentarų administravimas
 • Žinučių administravimas

Mūsų darbų pavyzdžiai

Taip pat skaitykite:

8 Facebook reklamos klaidos

Sužinosite 8 dažniausiai daromas klaidas su Facebook reklama. Pašalinkite šias klaidas ir Jūsų rezultatai su Facebook reklama pagerės akimirksniu.

8 PATARIMAI - Kaip susikurti sėkmingą Facebook reklamos (ads) kampaniją pačiam? - Kaip susikurti pirmąją savo Facebook reklamą

Tai yra pagrindiniai 8 sėkmingos reklamos patarimai, tačiau kiekvieną iš jų būtų galima aptarti atskiru straipsniu ar net seminaru. Norint išmokti kurti sėkmingą Facebook reklamą, reikėtų matyti visumą - suprasti skaitmeninę rinkodarą iš esmės. Kiekvienas skaitmeninės rinkodaros etapas papildo kitą, todėl viskas labai svarbu.

7 Facebook reklamos paslaptys - transformuokite reklamą į kitą lygį

Facebook reklamos paslaptys - ar jos egzistuoja? Kaip ir visur - kiekviena paslaptis tai tik nežinoma informacija. Vieniems kai kurie patarimai jau žinomi ir išbandyti, kai kuriems neatrastas potencialias, kuris gali pagerinti verslo reklamos rezultatus.

Esate pasirengę pereiti į kitą lygį su Facebook reklama? Pasiekime tai drauge