LAISVAI SAMDOMAS

Rinkodaros specialistas Gvidonas Macius

Play Video

Ar ir Jūsų verslui pažįstamos šios problemos?

Gvidonas Macius

Rinkodaros specialistas

Jeigu ieškote specialisto, kuris sutelks visą savo dėmesį geriausiems jūsų įmonės rezultatams – Sveiki atvykę į mano puslapį. Esu pasirengęs skirti tiek dėmesio ir pastangų, kiek reikės, kad būtų REZULTATAS, kurio siekiate. Sukursiu Jums strategiją, kuri apjungs tik reikalingas Jūsų verslui reklamos priemones.

skaitmeninės reklamos agentūra kaune augantisverslas.lt

Apie mane

Rinkodara, marketingas, pardavimai internetu, socialiniai tinklai, visos šios sąvokos mane persekioja kiekvieną dieną. Viskas prasidėjo nuo video filmavimo, tai buvo pirmasis mano įgūdis, kurio teko išmokti. Praėjo 6 metai iki dabar ir galiu teigti, kad paragavau visų skaitmeninės rinkodaros reklamos kanalų: Google reklama, Facebook ir Instagram reklama, Video rinkodara, rinkodaros strategijų kūrimas ir įgyvendinimas, grafinis dizainas, Youtube, Gmail reklama, el. pašto rinkodara, pardavimai internetu ir kt. Išmokęs visų šių įgūdžių pamačiau kaip visos šios priemonės apsijungia į vientisą strategiją, kuri veikia kaip sistema, kurios kiekviena dalis papildo kitą. Per šiuos metus teko dirbti su labai skirtingais klientais. Kiekvienas verslas skirtingas, su daugeliu iš jų dirbame iki šios dienos ir man tai didžiausias komplimentas, rodantis, kad tai ką darome su rinkodara – veikia. Galiu verslams sukurti rinkodaros strategiją, apjungiančią visas internetinės rinkodaros priemones į vientisą sistemą ir žinoma suteikti visas priemones šiai strategijai įgyvendinti.

Patirtis su šiomis rinkomis

Mano įgūdžiai

Rinkodaros strategija

Prekės ženklo strategija, architektūra + pozicionavimas, pagrindinės žinutės kūrimas

Facebook reklama

Tinkamai sukurta Facebook reklama tikslingai pasiekia Jūsų verslui palankią auditoriją. Žinodami Facebook algoritmą ir lankytojų psichologiją – galime parduoti ir gauti kontaktus.

Soc. tinklų komunikacija

Komunikacija skirta bendrauti su savo tiksline verslo auditorija, kad jūsų idėjos būtų perteiktos tinkamai.

Google reklama

Google search reklama, Gmail bei Youtube. Greičiausias būdas padidinti verslo pardavimus. Jeigu viskas sustyguota tinkamai – pardavimai jūsų.

Video kūrimas

Skaitmeninis savo istorijos pasakojimas yra neatsiejama prekės ženklo vizualinio vaizdo sukūrimo dalis.

Tinklalapių kūrimas

Gera internetinė svetainė ne tik graži, bet ir parduodanti. Mažiausiai ką turi daryti gera internetinė svetainė – visada vesti prie pardavimo ir nepaleisti atėjusio lankytojų srauto.

El. pašto rinkodara

Vienas seniausių, bet iki šiol puikių reklamos kanalų. Jeigu turite klientų duomenų bazę, šio reklamos kanalo nenaudoti – nuodėmė.

Grafinis dizainas

Kiekvienai reklamos kampanijai ir įvaizdžiui kurti reikia grafinio dizaino. Maketai, reklamos, viršeliai, visi maketai, kurių reikia verslo rinkodarai internete.

Youtube reklama

Youtube kanalas pukiai pasitarnauja kaip auditorijos edukacinis kanalas. Čia galite kelti video turinį, kuris suteiks visą info apie produktus bei turimas paslaugas + tai puiki SEO priemonė iškelti jūsų svetainę.

Facebook komunikacija ir turinio kūrimas

Facebook komunikacijos pavyzdžiai

Video pavyzdžiai

Maketų / banerių pavyzdžiai

Mano vertybės

1

Partneryste grįstas santykis

Man partnerystė - pasitikėjimu grįstas darbas kartu. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai dirbama tarsi komanda, kuri žiūri viena kryptimi. Bendras vizijos matymas, abipusė atsakomybė už tikslus.

2

Lankstumas ir drąsa

Rinkodaroje svarbiausia būti tai kas esame ir pozicionuoti save ne tik dėl to, kad išsiskirti, bet tam, kad parodyti kas iš tikrųjų esame ir kodėl esame. Tam reikia drąsos, kartais netikėtumo, naujų idėjų, o kartais logiškų ir apgalvotų sprendimų.

3

„Niekada nesustok“

Tikiu, kad rinkodaroje ir versle negalima stovėti vietoje. Veiksmas privalo vykti nuolatos. Saugumui čia vietos nėra. Dirbdami kartu tikiu, kad visada eisime į priekį, kad ir kas benutiktų - augsime.

skaitmeninės reklamos agentūra - rinkodaros strategija

Atsisiųskite mano mini knygą nemokamai

Parašiau mini PDF knygą apie galingą ir beveik kiekvienam verslui efektyvią rinkodaros strategiją.

Mano privalumai

1

Atsakingas įsigilinimas į kliento verslą

Tvirtai tikiu, kad tik iš pamatų pažinęs kliento verslą bei auditoriją galėsiu sukurti atitinkamus rezultatus. Viso darbu metu skiriu labai daug dėmesio suprasti, pažinti ir atrasti kliento potencialą rinkodarai.

2

Tikslingas Darbas Darant Tai, Kas Svarbiausia

Mano požiūriu, pradžioje reikėtų skirti daugiausia dėmesio esminiams darbams, kurie čia ir dabar generuoja verslo pajamas ir tik tinkamai sustygavus pirmuosius procesus, daugiau dėmesio skiriu kūrybai, eksperimentavimui, brandingui.

3

Autentiški video ir foto

Turiu savo VIDEO / FOTO profesionalią įrangą ir visą ją naudoju savo klientų labui. Samdant atskirus specialistus patiriamos didžiulės išlaidos, o su tokiu turiniu galima pasiekti išskirtinių rezultatų.

4

Palankus rezultato mokestis

Minimalus mėnesinis mokestis už paslaugas bei priedai tik už pasiektą rezultatą. Šis modelis suteikia daugiausia motyvacijos augimui, nes nuo jūsų sėkmės priklausys mano atlygis. Tai vienas iš mano taikomų apmokestinimo modelių.

5

Sutartis be įsipareigojimų

Jeigu būsite nepatenkinti reklamos paslaugomis, galėsite be jokių išlaidų sutartį nutraukti. Noriu dirbti tik su tais klientais, kuriems iš tiesų esu vertingas ir neįpareigoti sutartimis ar kitais teisiniais dalykais.

6

Reklamos skaidrumas

Matysite visus mano vykdomus veiksmus kiekvienoje reklamos paskyroje, nieko neslepiu. Taip pat pateiksiu visas ataskaitas apie išleistą biudžetą bei pasiektus rezultatus.

7

Viskas iš vienų rankų

Dirbu su visais populiariausiais skaitmeniniais reklamos kanalais. Jums nereikės rūpintis kitų specialistų paieškomis. Dėka to, paslaugų kainos mažesnės ~40%. Turiu specialistų komandą bei kontaktus papildomai pagalbai, tačiau Jums jais rūpintis nereikia, kaip ir atlygiu jiems - čia tik mano atsakomybė.

Ieškote rinkodaros specialisto, kuriam rūpi Jūsų verslo ateitis ir rezultatai? Pakalbėkime!

Gaukite 3 individualius, strateginius rinkodaros patarimus Jūsų verslui

Užpildykite formą ir per 48 valandas sugeneruosime INDIVIDUALIAI jūsų verslui  3 rinkodaros patarimus

Gaukite 3 individualius, socialinių tinklų komunikacijos patarimus

Užpildykite formą ir per 48 valandas sugeneruosime INDIVIDUALIAI jūsų verslui  3 socialinių tinklų komunikacijos patarimus

Gaukite 3 individualius patarimus kaip video reklama gali pagerinti jūsų verslo rezultatus

Užpildykite formą ir per 48 valandas sugeneruosime INDIVIDUALIAI jūsų verslui  3 patarimus kaip video gali pagelbėti jūsų verslo augimui

Gaukite 3 individualius patarimus kaip naujas tinklapis gali pagerinti jūsų verslo rezultatus

Užpildykite formą ir per 48 valandas sugeneruosime INDIVIDUALIAI jūsų verslui 3  patarimus apie tinklapio galimybes jūsų verslui

Gaukite 3 individualius, Google reklamos patarimus Jūsų verslui

Užpildykite formą ir per 48 valandas sugeneruosime INDIVIDUALIAI jūsų verslui 3 Google reklamos patarimus

Gaukite 3 individualius, Facebook reklamos patarimus Jūsų verslui

Užpildykite formą ir per 48 valandas sugeneruosime INDIVIDUALIAI jūsų verslui 3 Facebook reklamos patarimus