8 metų marketingo patirtis

Rinkodaros specialistas Gvidonas Macius

Visos strategijos nublanksta prieš vieną ir geriausią strategiją: Žmogus – Žmogui. Kuo marketingas asmeniškesnis, artimesnis ir tikresnis, tuo rezultatai bus aukštesni.

Play Video

Ar ir Jūsų verslui pažįstamos šios problemos?

Marketingo specialistai nesupranta verslo modelio bei verslo auditorijos – kuriama šabloniška reklama.

Daroma reklama, tačiau nėra naujų klientų ir pardavimų. Pinigai nueina į „balą”. Nėra apčiuopiamos naudos.

Panašu, kad Jūsų konkurentams sekasi puikiai, o jums ne, nors paslauga ar produktas beveik identiški.

8 etapų marketingo strategija

Strategija kaip padvigubinti klientų skaičių per 90 dienų.

Marketingo paslapčių uždara grupė

Gaukite naujausią ir slapčiausią marketingo informaciją el. paštu.

Patirtis su šiomis rinkomis

Jokių rūpesčių Jums - tik rezultatai

Jokio įsipareigojimo. Pakalbėsime, suprasime Jūsų tikslus ir atsakingai įvertinsime galimybes.

Kokia mano istorija?

Rinkodara, marketingas, pardavimai internetu, socialiniai tinklai, visos šios sąvokos mane persekioja kiekvieną dieną. Viskas prasidėjo nuo video filmavimo, tai buvo pirmasis mano įgūdis, kurio teko išmokti. Praėjo 6 metai iki dabar ir galiu teigti, kad paragavau visų skaitmeninės rinkodaros reklamos kanalų: Google reklama, Facebook ir Instagram reklama, Video rinkodara, rinkodaros strategijų kūrimas ir įgyvendinimas, grafinis dizainas, Youtube, Gmail reklama, el. pašto rinkodara, pardavimai internetu ir kt. Išmokęs visų šių įgūdžių pamačiau kaip visos šios priemonės apsijungia į vientisą strategiją, kuri veikia kaip sistema, kurios kiekviena dalis papildo kitą. Per šiuos metus teko dirbti su labai skirtingais klientais. Kiekvienas verslas skirtingas, su daugeliu iš jų dirbame iki šios dienos ir man tai didžiausias komplimentas, rodantis, kad tai ką darome su rinkodara – veikia. Galiu verslams sukurti rinkodaros strategiją, apjungiančią visas internetinės rinkodaros priemones į vientisą sistemą ir žinoma suteikti visas priemones šiai strategijai įgyvendinti.

Rinkodaros specialistas

Jeigu ieškote specialisto, kuris sutelks visą savo dėmesį geriausiems jūsų įmonės rezultatams – Sveiki atvykę į mano puslapį. Esu pasirengęs skirti tiek dėmesio ir pastangų, kiek reikės, kad būtų REZULTATAS, kurio siekiate. Sukursiu Jums strategiją, kuri apjungs tik reikalingas Jūsų verslui reklamos priemones.

Kodėl aš?

Atsakingas įsigilinimas į kliento verslą

Tvirtai tikiu, kad tik iš pamatų pažinęs kliento verslą bei auditoriją galėsiu sukurti atitinkamus rezultatus. Viso darbu metu skiriu labai daug dėmesio suprasti verslo modelį ir giluminiškai pažinti auditoriją ir jos problemas.

Tikslingas darbas darant tai, kas svarbiausia

Mano požiūriu, pradžioje reikėtų skirti daugiausia dėmesio esminiams darbams, kurie čia ir dabar generuoja verslo pajamas ir tik tinkamai sustygavus pirmuosius procesus, daugiau dėmesio skiriu kūrybai, eksperimentavimui, brandingui.

Viskas iš vienų rankų

Dirbu su visais populiariausiais skaitmeniniais reklamos kanalais. Jums nereikės rūpintis kitų specialistų paieškomis. Dėka to, paslaugų kainos mažesnės ~40%. Turiu specialistų komandą bei kontaktus papildomai pagalbai, tačiau Jums jais rūpintis nereikia, kaip ir atlygiu jiems - čia tik mano atsakomybė.

Sutartis be įsipareigojimų

Jeigu būsite nepatenkinti reklamos paslaugomis, galėsite be jokių išlaidų sutartį nutraukti. Noriu dirbti tik su tais klientais, kuriems iš tiesų esu vertingas ir neįpareigoti sutartimis ar kitais teisiniais dalykais.

Reklamos skaidrumas ir ataskaitos

Matysite visus mano vykdomus veiksmus kiekvienoje reklamos paskyroje, nieko neslepiu. Taip pat pateiksiu visas ataskaitas apie išleistą biudžetą bei pasiektus rezultatus.

Autentiški video ir foto

Turiu savo Video ir Foto profesionalią įrangą bei reikiamus komandos narius. Samdant atskirus specialistus patiriamos didžiulės išlaidos, o su tokiu turiniu galima pasiekti išskirtinių rezultatų. Kadangi viską gaunate iš vienų rankų, gerokai sutaupote.

Mano vertybės

Partneryste grįstas santykis

Man partnerystė – pasitikėjimu grįstas darbas kartu. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai dirbama tarsi komanda, kuri žiūri viena kryptimi. Bendras vizijos matymas, abipusė atsakomybė už tikslus.

Lankstumas ir drąsa

Rinkodaroje svarbiausia būti tai kas esame ir pozicionuoti save ne tik dėl to, kad išsiskirti, bet tam, kad parodyti kas iš tikrųjų esame ir kodėl esame. Tam reikia drąsos, kartais netikėtumo, naujų idėjų, o kartais beprotiškumo.

„Niekada nesustok“

Tikiu, kad rinkodaroje ir versle negalima stovėti vietoje. Veiksmas privalo vykti nuolatos. Saugumui čia vietos nėra. Dirbdami kartu tikiu, kad visada eisime į priekį, kad ir kas benutiktų – augsime.

Paslaugų Spektras

Rinkodaros strategija

Savo pozicijos rinkoje išgryninimas, visų marketingo kanalų apjungimas į visumą ir aiškios krypties sukūrimas.

Facebook (Meta) reklama

Išmanydami Facebook algoritmą ir auditorijos psichologiją – galime parduoti ir gauti kontaktus su mokama reklama.

Google (ads) reklama

Interneto klasika, kuriai reikia žinių, praktikos, o svarbiausia jūsų produkto pažinimo.

Soc. tinklų komunikacija

Pastovumas, nuoseklumas ir auditorijos pažinimas. To reikia komunikacijoje, kad jūsų žinutė būtų tinkamai priimta jūsų tikslinės auditorijos.

El. pašto marketingas

Vienas seniausių, bet iki šiol puikių reklamos kanalų. Jeigu turite klientų duomenų bazę, šio reklamos kanalo nenaudoti – nuodėmė.

Tinklalapių kūrimas

Gera internetinė svetainė ne tik graži, bet ir parduodanti. Mažiausiai ką turi daryti gera internetinė svetainė – visada vesti prie pardavimo ir nepaleisti atėjusio lankytojų srauto.

Šalti skambučiai ir laiškai

Neturite laiko skambučiams ir laiškams? Ši paslauga padės neprarasti klientų, kurie yra „arčiausiai kabantis vaisius”.

Video reklama ir turinys

Stipriausias marketingo įrankis, kuris suteikia pranašumą prieš konkurentus akimirksniu. Nebijote filmavimo kameros? Nuostabu.

Youtube reklama

Youtube kanalas pukiai pasitarnauja kaip auditorijos edukacinis kanalas. Čia galite kelti video turinį, kuris suteiks visą info apie produktus bei turimas paslaugas + tai puiki SEO priemonė iškelti jūsų svetainę.

Šio pasiūlymo privalumai Jums

Kaina

Jūs gaunate visas marketingo paslaugas iš vienų rankų. Nebereikės papildomų specialistų (išimtinais atvejais). Gaunate visą komandą už 1 specialisto kainą.

Individualumas

Nedirbame šabloniniu principu. Kiekvienas mūsų partneris – individualus. Todėl kartu deriname strategiją ir darbus, kad viskas būtų maksimaliai efektyvu jūsų verslo atžvilgiu.

Komanda

Įdarbinę vieną specialistą – negalite tikėtis įsigilinimo į skirtingas marketingo sritis. Tuo tarpu iš mūsų gaunate specializuotą marketingo komandą, kur kiekvienas narys savo srities profesionalas.

Patirtis ir žinios

Dribame su skirtingais projektais įvairiose verslo srityse. Vieni iš kitų periimame naudingas praktikas ir taikome savo klientams. Tai žinios, kurios atneša konkrečius rezultatus.

Naujovės

Daug mokomės ir tobulėjame. Esame pirmieji, kurie sužinos apie naujausias tendencijas ar idėjas. Pirmas – dažnai laimėtojas, todėl savo partneriams siūlome išbandyti naujoves pirmiesiems.

Jokių mokesčių

Įdarbinti darbuotoją įmonei kainuoja daug ir +40-50% mokesčių. Su mumis paprasčiau, mokesčius mokame mes patys, Jūs mokate tik už darbus.

Sutartis be įsipareigojimų

Jeigu būsite nepatenkinti reklamos paslaugomis, galėsite be jokių išlaidų sutartį nutraukti. Norime dirbti tik su tais klientais, kuriems iš tiesų esame vertingi ir neįpareigoti sutartimis ar kitais teisiniais dalykais.

Kuriamas unikalus turinys

Turime savo VIDEO / FOTO profesionalią įrangą ir visą ją naudojame savo klientų labui. Samdant atskirus specialistus patiriamos didžiulės išlaidos, o su tokiu turiniu galima pasiekti išskirtinių rezultatų.

Darbo skaidrumas

Matysite visus mūsų vykdomus veiksmus kiekvienoje reklamos paskyroje, nieko neslepiame. Taip pat pateiksime visas ataskaitas apie išleistą biudžetą bei pasiektus rezultatus.

Jokių rūpesčių Jums - tik rezultatai

Jokio įsipareigojimo. Pakalbėsime, suprasime Jūsų tikslus ir atsakingai įvertinsime galimybes.

Milijonų
1

Sugeneruota apyvarta klientams per paskutinius keletą metų.

Užklausų
100

Sugeneruota potencialių klientų užklausų klientams per paskutinius keletą metų.

Žinome, koks nelengvas verslininkų kelias.

 

Iššūkis po iššūkio, problema, po problemos ir tam nėra pabaigos.
 
Viską palengvintų užtikrintas klientų pritraukimo būdas.
 
Ir tai yra viena dažniausiai pasikartojančių problemų versle –klientų trūkumas.
 
Tačiau problema ta, kad rinkoje jūsų problemos niekas nenori išspręsti. 
 

Jūsų verslui nereikia nei naujų socialinių tinklų, nei SEO, nei tūkstančių sekėjų, jokių marketingo sąvokų ar terminų, ar procesų ar neaiškių strategijų, tiesa?

O dar konkrečiau ko jums reikia – ROI. RETURN ON INVESTMENT arba lietuviškai INVESTICINĖ GRĄŽA.

Tai reiškia – kiek kartų atsipirko jūsų reklama. Investuojate 100 eurų ir kiek pelno atnešė marketingas?

120 eur?

1000 eur?

Manau, kad nežinote, tiesa?

Ar turite tokius skaičius kaip:

 
Kiek naujų užklausų gavo jūsų verslas?
 
Kokia užklausos gavimo kaina?
 
Kiek reikia sugeneruoti užklausų, kad jūsų verslas gautų naują klientą?
 
Kokia atvesto naujo kliento vertė jūsų verslui per visą gyvenimą?
 
Šios metrikos būtinos klestinčiam verslui, kuris klientus pritraukia su marketingu arba norėtų pritraukti su marketingu.
 
Tikiu, kad savo aplinkoje girdite ir tokius pasakymus:
 
Pasileisk Google Ads paieškos reklamą pagal savo paslaugos raktažodžius ir klientai patys ateis pas tave.
 
Tiesa, klientai ateina, srauto nemažai, nors ir sumokėjote nemažai, bet problema išlieka. Jie apsilanko svetainėje, bet kas iš to? Jie klientais netampa…
 
Netampa, nes jūsų puslapis NEKONVERTUOJA. Jis tiesiog neveikia, nes jį kuriant nebuvo galvojama apie REZULTATĄ. Buvo galvojama apie GROŽĮ.
 
Arba girdite pasakymus – paleisk Facebook reklamą ir dar remarketingą srautui, kuris buvo svetainėje.
 
Ir vėlgi, srautas ateina, remarketingą mato – bet kas iš to? Kodėl verslai neturi klientų užklausų?
 
Blogiausia, kai pasako – investuok į gerą, greitą svetainę. Ir kas tai būtų? Kas yra gera svetainė? Kad greita – pilnai sutinku, o kad gera?
 
Kodėl taip vyksta?…
 
Niekas nežino kaip iš tikrųjų padėti verslui pritraukti klientus.
 
Yra nemažai specialistų, kurie puikiai išmano techninius dalykus, leidžia reklamas, tačiau marketingas toli gražu ne techniniai įgūdžiai.
 
Sunku. Norint iš tikrųjų pritraukti klientus, reikia daug žinių. Ir tos žinios neapsiriboja vienu marketingo kanalu. Turi būti bendras verslo ir marketingo matymas, visumos matymas. Nes geras marketingas gali būti tik tuomet, kai efektyviai veikia visi procesai, visi etapai ir pardavimų kanalas visuose savo etapuose atlieka savo užduotį.
 

Jokiam klientui nėra įdomus jūsų verslas, jo istorija ar panašūs dalykai. Žmonės ateinantys į jūsų svetainę trokšta tik vieno –išspręsti savo turimą problemą. 

Todėl reikia kalbėti daugiau apie jų turimą problemą ir mažiau apie savo prekes ir paslaugas. 
 
Jeigu Jūsų verslas gali išspręsti jų konkrečią, bent 1 problemą – JŪSŲ VERLAS KLESTĖS.
 
Nesu matęs nei vieno verslo, kuris užaugo dėka naujo logotipo ar gražių socialinių tinklų komunikacijos. Manau nesate ir jūs.
 
Tačiau esu matęs ir kartu auginęs verslus su naujų klientų užklausomis, jų konvertavimu, pardavimu. Tačiau tam reikėjo sistemos.
 
Geras marketingas, tikrai geras marketingas – geriausia investicija.
 
Joks pasaulio investuotojas negali pasiūlyti geresnės grąžos nei geras marketingas.
 
Warren Buffett vidutinė metinė grąža 20%.
 
Marketingas gali daug daugiau nei 20%.
 
Kiekvienas EURAS gali virsti 3 EURAIS arba net daugiau. Taigi atveskite man investuotoją, kuris pasiūlys 300% atsiperkamumą.

Jokių rūpesčių Jums - tik rezultatai

Jokio įsipareigojimo. Pakalbėsime, suprasime Jūsų tikslus ir atsakingai įvertinsime galimybes.

Mumis pasitikėjo

Sėkmės istorijos

Saulės elektrinių įmonės sėkmės istorija

Su įmone užaugome nuo 0 iki 2+ milijonų metinės apyvartos. Naudodami skaitmeninio marketingo reklamos kanalus ir turinio kūrėimo strategiją.

Marketingo agentūros sėkmės istorija

Pasitelkdami 8S marketingo strategiją, išleidome 887 eur reklamai ir sugeneravome 49,125 eur apyvartą.

Finansų įmonės sėkmės istorija

Sukurta ~300 000€ metinės apyvartos automatizuota klientų pritraukimo sistema.

 

Vebinaro sėkmės istorija

Viena vebinaro transliacija, kuri įmonei sugeneravo apytiksliai 800 000 eur pardavimų.

 

Ieškote rinkodaros specialisto, kuriam rūpi Jūsų verslo ateitis ir rezultatai? Pakalbėkime!

Jokio įsipareigojimo. Pakalbėsime, suprasime Jūsų tikslus ir atsakingai įvertinsime galimybes.

Bendraukime