360° rinkodaros sistema plėtrai

Visas Jūsų įmonės marketingas už 1 specialisto kainą

Labai logiškas, efektyvus, individualus darbas su Jūsų verslu. Idėjos, pasiūlymai ir kampanijos, kurios garantuoja verslo augimą visomis kryptimis 360°

Ar ir Jūsų verslui pažįstamos šios problemos?

Marketingo specialistai nesupranta verslo modelio bei verslo auditorijos – kuriama šabloniška reklama.

Daroma reklama, tačiau nėra naujų klientų ir pardavimų. Pinigai nueina į „balą”.

Panašu, kad Jūsų konkurentams sekasi puikiai, nors paslauga ar produktas beveik identiški.

Įsivaizduokite, kad 12 valandų vaikščiojate karštoje Saharos dykumoje, sausas vėjas ir smėlis, kaitinanti dykumos saulė. Su savimi neturite nei vandens, nei maisto. Kūnas pamažu dehidratuoja, akyse blanksta vaizdas... Didžiausias troškimas - vanduo. Atiduotumėte viską ir bet ką už gaivaus vandens gurkšnį.

Tačiau Jums nusišypso sėkmė. Atrandate oazę. Ir po visko atsigeriate puodelį šalto, šaltinio vandens. Mėgaujatės. Jaučiate kaip kūnas sugeria kiekvieną lašelį. Jaučiatės vėl gyvas, vėl norintis mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka ir branginti gyvenimą.

Paslauga, kurią sukūrėme yra kaip tas dykumoje rastas grynas, tyras šaltinio vanduo.

8 etapų marketingo strategija

Strategija kaip padvigubinti klientų skaičių per 90 dienų.

Marketingo paslapčių uždara grupė

Gaukite naujausią ir slapčiausią marketingo informaciją el. paštu.

Jokių rūpesčių Jums - tik rezultatai

Jokio įsipareigojimo. Pakalbėsime, suprasime Jūsų tikslus ir atsakingai įvertinsime galimybes.

Taigi, kas tai per paslauga ir kodėl apie ją kalbame

Viskas prasidėjo nuo to, kad mūsų tikslai buvo didesni nei eilinė marketingo agentūra teikianti atskiras, viena nuo kitos nepriklausomas paslaugas. Toks bendradarbiavimas sukelia daug problemų: kadangi dažniausiai įmonės turi skirtingus paslaugų teikėjus, neaišku kas atsakingas už klaidas ir rezultatų nebuvimą, todėl kaltina vieni kitus.

 

Kai dirbama su viena paslauga kaip Google reklama, tuomet lengva, kadangi nematai visos įmonės paveikslo ir gali pasakyti, kad tu atlieki paslaugą gerai, tačiau galbūt problema kitur… Matėme šias ir kitas problemas ir negalėjom ramiai gyventi.  Mums to buvo negana. Norėjome, kad marketingas būtų visavertis, apjungtas visais reikalingais verslui įrankiais ir bendra strategija. Norėjome būti atsakingi partneriai, kurie atsakingi už visą marketingą.

 

 Mūsų idėjos buvo didesnės nei tam tikri įrankiai, todėl prireikdavo vis sudėtingesnių sprendimų ir strategijų. Todėl teko žiūrėti plačiau ir dirbti ne tik su marketingu, bet ir su pačiu verslu, jo procesais, tikslais, potencialu. Šiai dienai suprantame ne tik marketingą, bet ir verslą. Žinome kaip jis veikia ir ko jam reikia, o marketingas puiki pagalba pasiekti norimus tikslus. Kai pradedame dirbti su klientu, mūsų idėjos apima visą verslą ir dažniausiai perlipa marketingo ribas.

 

 Šiandien save laikome ne marketingistais, bet verslo augimo partneriais. Mes sprendžiame problemas, ir kiekvienai iš jų reikia skirtingų sprendimo būdų, kuriuos randame, įgyvendiname ir augame drauge. Marketingas beveik visais atvejais gali padėti ir verslui suteikiame tas paslaugas, kurios jam yra reikalingos. Verslas iš mūsų gauna MARKETINGO PILNATVĘ. Verslui nebereikia rūpintis marketingu, nes esame mes. Verslui nereikia papildomų specialistų ar darbuotojų, nes esame mes.

 

Esu surinkęs specialistų komandą, kurie rūpinasi visos strategijos efektyvumu, tuo tarpu aš esu grandis, kuri įsigilina į Jūsų verslo procesus, auditoriją ir pagal viską sukuria strategiją, kuri pasiekia norimus tikslus, na, o komandos nariai ją įgyvendina per sutartą laiką.

Paslaugų Spektras

Rinkodaros strategija

Savo pozicijos rinkoje išgryninimas, visų marketingo kanalų apjungimas į visumą ir aiškios krypties sukūrimas.

Facebook (Meta) reklama

Išmanydami Facebook algoritmą ir auditorijos psichologiją – galime parduoti ir gauti kontaktus su mokama reklama.

Google (ads) reklama

Interneto klasika, kuriai reikia žinių, praktikos, o svarbiausia jūsų produkto pažinimo.

Soc. tinklų komunikacija

Pastovumas, nuoseklumas ir auditorijos pažinimas. To reikia komunikacijoje, kad jūsų žinutė būtų tinkamai priimta jūsų tikslinės auditorijos.

El. pašto marketingas

Vienas seniausių, bet iki šiol puikių reklamos kanalų. Jeigu turite klientų duomenų bazę, šio reklamos kanalo nenaudoti – nuodėmė.

Tinklalapių kūrimas

Gera internetinė svetainė ne tik graži, bet ir parduodanti. Mažiausiai ką turi daryti gera internetinė svetainė – visada vesti prie pardavimo ir nepaleisti atėjusio lankytojų srauto.

Šalti skambučiai ir laiškai

Neturite laiko skambučiams ir laiškams? Ši paslauga padės neprarasti klientų, kurie yra „arčiausiai kabantis vaisius”.

Video reklama ir turinys

Stipriausias marketingo įrankis, kuris suteikia pranašumą prieš konkurentus akimirksniu. Nebijote filmavimo kameros? Nuostabu.

Youtube reklama

Youtube kanalas pukiai pasitarnauja kaip auditorijos edukacinis kanalas. Čia galite kelti video turinį, kuris suteiks visą info apie produktus bei turimas paslaugas + tai puiki SEO priemonė iškelti jūsų svetainę.

Šio pasiūlymo privalumai Jums

Kaina

Jūs gaunate visas marketingo paslaugas iš vienų rankų. Nebereikės papildomų specialistų (išimtinais atvejais). Gaunate visą komandą už 1 specialisto kainą.

Individualumas

Nedirbame šabloniniu principu. Kiekvienas mūsų partneris – individualus. Todėl kartu deriname strategiją ir darbus, kad viskas būtų maksimaliai efektyvu jūsų verslo atžvilgiu.

Komanda

Įdarbinę vieną specialistą – negalite tikėtis įsigilinimo į skirtingas marketingo sritis. Tuo tarpu iš mūsų gaunate specializuotą marketingo komandą, kur kiekvienas narys savo srities profesionalas.

Patirtis ir žinios

Dribame su skirtingais projektais įvairiose verslo srityse. Vieni iš kitų periimame naudingas praktikas ir taikome savo klientams. Tai žinios, kurios atneša konkrečius rezultatus.

Naujovės

Daug mokomės ir tobulėjame. Esame pirmieji, kurie sužinos apie naujausias tendencijas ar idėjas. Pirmas – dažnai laimėtojas, todėl savo partneriams siūlome išbandyti naujoves pirmiesiems.

Jokių mokesčių

Įdarbinti darbuotoją įmonei kainuoja daug ir +40-50% mokesčių. Su mumis paprasčiau, mokesčius mokame mes patys, Jūs mokate tik už darbus.

Sutartis be įsipareigojimų

Jeigu būsite nepatenkinti reklamos paslaugomis, galėsite be jokių išlaidų sutartį nutraukti. Norime dirbti tik su tais klientais, kuriems iš tiesų esame vertingi ir neįpareigoti sutartimis ar kitais teisiniais dalykais.

Kuriamas unikalus turinys

Turime savo VIDEO / FOTO profesionalią įrangą ir visą ją naudojame savo klientų labui. Samdant atskirus specialistus patiriamos didžiulės išlaidos, o su tokiu turiniu galima pasiekti išskirtinių rezultatų.

Darbo skaidrumas

Matysite visus mūsų vykdomus veiksmus kiekvienoje reklamos paskyroje, nieko neslepiame. Taip pat pateiksime visas ataskaitas apie išleistą biudžetą bei pasiektus rezultatus.

Jokių rūpesčių Jums - tik rezultatai

Jokio įsipareigojimo. Pakalbėsime, suprasime Jūsų tikslus ir atsakingai įvertinsime galimybes.

Milijonų
1

Sugeneruota apyvarta klientams per paskutinius keletą metų.

Užklausų
100

Sugeneruota potencialių klientų užklausų klientams per paskutinius keletą metų.

Žinome, koks nelengvas verslininkų kelias.

 

Iššūkis po iššūkio, problema, po problemos ir tam nėra pabaigos.
 
Viską palengvintų užtikrintas klientų pritraukimo būdas.
 
Ir tai yra viena dažniausiai pasikartojančių problemų versle –klientų trūkumas.
 
Tačiau problema ta, kad rinkoje jūsų problemos niekas nenori išspręsti. 
 

Jūsų verslui nereikia nei naujų socialinių tinklų, nei SEO, nei tūkstančių sekėjų, jokių marketingo sąvokų ar terminų, ar procesų ar neaiškių strategijų, tiesa?

O dar konkrečiau ko jums reikia – ROI. RETURN ON INVESTMENT arba lietuviškai INVESTICINĖ GRĄŽA.

Tai reiškia – kiek kartų atsipirko jūsų reklama. Investuojate 100 eurų ir kiek pelno atnešė marketingas?

120 eur?

1000 eur?

Manau, kad nežinote, tiesa?

Ar turite tokius skaičius kaip:

 
Kiek naujų užklausų gavo jūsų verslas?
 
Kokia užklausos gavimo kaina?
 
Kiek reikia sugeneruoti užklausų, kad jūsų verslas gautų naują klientą?
 
Kokia atvesto naujo kliento vertė jūsų verslui per visą gyvenimą?
 
Šios metrikos būtinos klestinčiam verslui, kuris klientus pritraukia su marketingu arba norėtų pritraukti su marketingu.
 
Tikiu, kad savo aplinkoje girdite ir tokius pasakymus:
 
Pasileisk Google Ads paieškos reklamą pagal savo paslaugos raktažodžius ir klientai patys ateis pas tave.
 
Tiesa, klientai ateina, srauto nemažai, nors ir sumokėjote nemažai, bet problema išlieka. Jie apsilanko svetainėje, bet kas iš to? Jie klientais netampa…
 
Netampa, nes jūsų puslapis NEKONVERTUOJA. Jis tiesiog neveikia, nes jį kuriant nebuvo galvojama apie REZULTATĄ. Buvo galvojama apie GROŽĮ.
 
Arba girdite pasakymus – paleisk Facebook reklamą ir dar remarketingą srautui, kuris buvo svetainėje.
 
Ir vėlgi, srautas ateina, remarketingą mato – bet kas iš to? Kodėl verslai neturi klientų užklausų?
 
Blogiausia, kai pasako – investuok į gerą, greitą svetainę. Ir kas tai būtų? Kas yra gera svetainė? Kad greita – pilnai sutinku, o kad gera?
 
Kodėl taip vyksta?…
 
Niekas nežino kaip iš tikrųjų padėti verslui pritraukti klientus.
 
Yra nemažai specialistų, kurie puikiai išmano techninius dalykus, leidžia reklamas, tačiau marketingas toli gražu ne techniniai įgūdžiai.
 
Sunku. Norint iš tikrųjų pritraukti klientus, reikia daug žinių. Ir tos žinios neapsiriboja vienu marketingo kanalu. Turi būti bendras verslo ir marketingo matymas, visumos matymas. Nes geras marketingas gali būti tik tuomet, kai efektyviai veikia visi procesai, visi etapai ir pardavimų kanalas visuose savo etapuose atlieka savo užduotį.
 

Jokiam klientui nėra įdomus jūsų verslas, jo istorija ar panašūs dalykai. Žmonės ateinantys į jūsų svetainę trokšta tik vieno –išspręsti savo turimą problemą. 

Todėl reikia kalbėti daugiau apie jų turimą problemą ir mažiau apie savo prekes ir paslaugas. 
 
Jeigu Jūsų verslas gali išspręsti jų konkrečią, bent 1 problemą – JŪSŲ VERLAS KLESTĖS.
 
Nesu matęs nei vieno verslo, kuris užaugo dėka naujo logotipo ar gražių socialinių tinklų komunikacijos. Manau nesate ir jūs.
 
Tačiau esu matęs ir kartu auginęs verslus su naujų klientų užklausomis, jų konvertavimu, pardavimu. Tačiau tam reikėjo sistemos.
 
Geras marketingas, tikrai geras marketingas – geriausia investicija.
 
Joks pasaulio investuotojas negali pasiūlyti geresnės grąžos nei geras marketingas.
 
Warren Buffett vidutinė metinė grąža 20%.
 
Marketingas gali daug daugiau nei 20%.
 
Kiekvienas EURAS gali virsti 3 EURAIS arba net daugiau. Taigi atveskite man investuotoją, kuris pasiūlys 300% atsiperkamumą.

Jokių rūpesčių Jums - tik rezultatai

Jokio įsipareigojimo. Pakalbėsime, suprasime Jūsų tikslus ir atsakingai įvertinsime galimybes.

Kol perskaitėte iki čia, Google paieška pasinaudojo virš 100 milijonų žmonių. Kiekvienas iš jų mato Google reklamą paieškos viršuje. O tai reiškia, kad ir Jūsų verslas gali būti viršuje bei išnaudoti šią reklamos priemonę klientų pritraukimui ir pardavimų skatinimui.

O kas nuostabiausia, kad klientai ieško labai konkrečių paslaugų ar produktų. Galime būti pirmose Google pozicijose pasirinkdami tik norimas frazes ir tik parašius tas frazes galėsime būti pirmi! Būkite pirmieji pasiūlę sprendimą savo klientams ir tokiu būdu būsite aukščiau už visus savo konkurentus.

Tinkamai parengus Google Ads reklamą galime ne tik parduoti, bet kartu didinti įmonės žinomumą bei plėsti klientų ratą. Ši reklamos priemonė iš ties gali tapti Jūsų verslo sėkmės priežastimi.

Google reklama veikia pačiu populiariausiu skaitmeninės rinkodaros principu – mokant už paspaudimą (angl. Pay Per Click, PPC), t. y. mokama už reklamą tik tuo atveju, jeigu klientas ant jos paspaudė ir buvo nukreiptas į jūsų internetinę svetainę. Yra ne vienas būdas leisti Google reklamą, labai svarbu atsirinkti tai, kas reikalinga konkrečiam verslui. Paleisti Google reklamą tikrai nėra sudėtinga, tačiau padaryti taip, kad būtų norimi rezultatai visai kas kita. Viena iš mūsų vertybių – dirbti su kiekvienu klientu, tarsi tai būtų mūsų pačių verslas, todėl labai atsakingai planuojame biudžetus ir stebime atsiperkamumą.

Nuolat kryptingai dirbame ir su savo klientais, kad nuspręstume, kokia mokamos reklamos strategija geriausiai atitinka jų poreikius ir tinka jų verslui. Kreipiame visą dėmesį į tai, kad kiekvienas mūsų klientas gautų didžiausią grąža iš Google Ads reklamos.

Mumis pasitikėjo

Sėkmės istorijos su Google ir kita reklama

Saulės elektrinių įmonės sėkmės istorija

Su įmone užaugome nuo 0 iki 2+ milijonų metinės apyvartos. Naudodami skaitmeninio marketingo reklamos kanalus ir turinio kūrėimo strategiją.

Marketingo agentūros sėkmės istorija

Pasitelkdami 8S marketingo strategiją, išleidome 887 eur reklamai ir sugeneravome 49,125 eur apyvartą.

Finansų įmonės sėkmės istorija

Sukurta ~300 000€ metinės apyvartos automatizuota klientų pritraukimo sistema.

 

Vebinaro sėkmės istorija

Viena vebinaro transliacija, kuri įmonei sugeneravo apytiksliai 800 000 eur pardavimų.

 

AUGANTIS VERSLAS

Atviri, drąsūs ir atsidavę. Tokie yra Augantis Verslas komandos profesionalai. 

Nekuriame tik sauso, techninio marketingo – atrandame prasmę, gylį ir viziją, kurią nukreipiame tinkamai auditorijai.

  • Atmestinumą keičiam į atsidavimą.
  • Šabloniškumą į individualumą.
  • Abstraktumą ir nuomonę į konkrečius rezultatus bei skaičius.
  • Augantis Verslas apie nenustojamą augimą.

Šiuo tikslu logotipe ir komunikacijoje integravome begalybės simbolį.

Jokių rūpesčių Jums - tik rezultatai

Jokio įsipareigojimo. Pakalbėsime, suprasime Jūsų tikslus ir atsakingai įvertinsime galimybes.

Bendraukime