Atvejų analizės

Gardumynai internetu

Reklamai išleidome 855 eurų, kurie sugeneravo 12 544 eurus, buvo atlikta 707 užsakymai bei parduotuvę aplankė 13648 lankytojai.

Čiužiniai internetu

Kaip įtraukdami Google Ads ir Facebook reklamą išauginome apyvartą nuo 45766 EUR iki 153480 EUR (3,3 karto) per metus laiko.

Įdarbinimas užsienyje

Vokietijos įdarbinimo agentūra Lietuvoje. Darbuotojų paieška ir įdarbinimas Vokietijoje. Kaip su Facebook bei Google Ads reklama pavyko gauti 858 potencialių klientų kontaktus už 481 EUR.

Saulės elektrinės

Darbas su saulės elektrinių rinkos naujoku. Į konkurencingą rinką ir "paklausų" elektrinių laikotarpį įšokome su nauju saulės elektrinių montuotoju bei užaugome iki top 5 Lietuvoje.

Sporto klubas

Atlaikėme didžiųjų konkurentų spaudimą, pelnėme žinomumą, daug edukacijos, daug reklamos. Vienas iš nedaugelio sporto klubų, kurie turėdami vieną klubą išliko rinkoje.

Daugiabučių administravimas

Naujos paslaugos Lietuvoje integracija ir žinomumo didinimas su Facebook reklama ir video turiniu. Pristatėme paslaugą Kaune, Vilniuje bei Kėdainiuose.

Elektroninė parduotuvė

Kaip su Facebook reklama išfiltravome rinkai pačias aktualiausias prekes, kurios atneša pagrindines parduotuvės pajamas.

Butų pardavimas

Su Facebook ir Google reklama pardavėme paskutinius 10 perstižinių būtų Žaliakalnyje. Pasiekėme beveik 90 tūkstančių kauniečių.

Šeimos medicina

Ilgalaikė Facebook komunikacija su daug video turinio ir auditorijos edukacija.

Sodo rinkinių pardavimas

Atradome papildomą reklamos kanalą - Facebook. Pasiekėme tinkamą ROAS (return on ad spent).

Vairavimo mokykla

TOP1 vairavimo mokyklai Lietuvoje sukūrėme papildomą reklamos Youtube kanalą. Iki 2022-03-07 kanalas turi 458,677 peržiūrų.

Šiltnamiai internetu

Su Facebook reklama padidinome šiltnamių pardavimus 2 kartus, lyginant su praėjusiais metais.

Facebook komunikacija ir turinio kūrimas

Facebook komunikacijos pavyzdžiai

Video pavyzdžiai

Maketų / banerių pavyzdžiai