AUGANTIS VERSLAS

Atviri, drąsūs ir atsidavę. Tokie yra Augantis Verslas komandos profesionalai. 

Nekuriame tik sauso, techninio marketingo – atrandame prasmę, gylį ir viziją, kurią nukreipiame tinkamai auditorijai.

  • Atmestinumą keičiam į atsidavimą.
  • Šabloniškumą į individualumą.
  • Abstraktumą ir nuomonę į konkrečius rezultatus bei skaičius.
  • Augantis Verslas apie nenustojamą augimą.

Šiuo tikslu logotipe ir komunikacijoje integravome begalybės simbolį.

 
Įmonėms mes – Partneriai. Augame su įmonėmis kartu, kaip viena, stipri komanda, apjungusi jėgas, žinias ir viziją į bendrą visumą. Kartu kuriame, kartu sprendžiame ir esame viena komanda, susitelkusi į Jūsų įmonės viziją.
 
Kiekvienas mūsų klientas tarsi mūsų pačių verslas, atiduosime visada daugiau energijos nei „priklausytų“. Dėl šios priežasties mūsų nedomina „visi“ verslai ar kuo didesnis jų skaičius, mus domina tie, kurių vertybės ir požiūris sutampa, dėl kurių verta dirbti naktimis ir keltis anksčiau rytais, nes jų vizija įkvepia ir mus pačius!
 
Mūsų nedomina tik paslaugos atlikimas, mus domina Jūsų verslo augimas. Mes giluminiškai išanalizuojame Jūsų verslo modelį ir atrandame perlus, kurie rinkodaroje virsta rezultatais.
 
Visas mūsų dėmesys – kaip pasiekti tai, ko Jums reikia už mažiausius kaštus ir per trumpiausią laiką. Jei nėra rezultato – strategija netinkama. Reikia keisti ir keičiam! Tiek kartų, kiek prireikia. Be pasiteisinimų, be atsakomybės nusimetimo.
 
Kaip ir visur, taip ir versle – laukia visko. Einame kartu per tamsiausias ir šviesiausias akimirkas, per krizes, ar per didžiausius plėtros etapus. O svarbiausia, mes visada ieškome pozityvios išeities iš bet kokios situacijos. Ir rasime sprendimą – visada.
 
Aplink yra šimtai nuostabių verslų ir jų vadovų su šviesiomis vizijomis ir norais, kuriems įgyvendinti reikia pasiekti žmones, kartais milijonus žmonių ir ne tik parodyti savo sukurtus produktus ar paslaugas, bet perteikti tikrąją vertę, padėti žmonėms išsirinkti, suprasti ir palengvinti gyvenimą. Rinkodara ir mūsų strategijos – įrankiai, kurie suteikia neribotas plėtros galimybes.
 
Norėdami pasiekti aukštus rezultatus, supratome, kad būtina įsigilinti į verslo modelį, vadovo požiūrį, viziją, komandą, norus, tikslus. Be viso to, įmonės rinkodara tampa dar vienu pilkos masės žaidimu. Rinkodara be giluminio verslo supratimo – paviršinė, nepaliekanti pėdsakų klientų mintyse.
 
Mūsų partnerystė skirta verslams, kuriems reikia patikimų, atsakingų, savarankiškų profesionalų rinkodaros įgyvendinime, nepraleidžiant smulkmenų ir pasiekiant rezultatus greitai bei ilgam be negarbingų poelgių.

Gvidonas

Vadovas, Strategas

Rytis

Plėtros vadovas

Robertas

PARDAVIMŲ VADOVAS

Aušrinė

Komunikacijos guru

Irma

Projektų vadovė

Vidmantas

Video operatorius IR MONTAŽO SPECIALISTAS

Neringa

Skambučių guru

Roma

TURINIO IR MAKETAVIMO GURU

Ignas

SVETAINIŲ KŪRĖJAS

Vertiname labiausiai

Partneryste grįstą santykį

Mums partnerystė – pasitikėjimu grįstas darbas kartu. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai dirbama tarsi komanda, kuri žiūri viena kryptimi. Bendras vizijos matymas, abipusė atsakomybė už tikslus.

Lankstumą ir drąsą

Rinkodaroje svarbiausia būti tai kas esame ir pozicionuoti save ne tik dėl to, kad išsiskirti, bet tam, kad parodyti kas iš tikrųjų esame ir kodėl esame. Tam reikia drąsos, kartais netikėtumo, naujų idėjų, o kartais beprotiškumo.

„Niekada nesustok“

Tikime, kad rinkodaroje ir versle negalima stovėti vietoje. Veiksmas privalo vykti nuolatos. Saugumui čia vietos nėra. Dirbdami kartu tikimės, kad visada eisime į priekį, kad ir kas benutiktų – augsime.

Milijonų
1

Sugeneruota apyvarta klientams per paskutinius keletą metų.

Užklausų
100

Sugeneruota potencialių klientų užklausų klientams per paskutinius keletą metų.

Paslaugų Spektras

Potencialių klientų generavimas

Rinkodaros strategija

Savo pozicijos rinkoje išgryninimas, visų marketingo kanalų apjungimas į visumą ir aiškios krypties sukūrimas.

Facebook (Meta) reklama

Išmanydami Facebook algoritmą ir auditorijos psichologiją – galime parduoti ir gauti kontaktus su mokama reklama.

Google (ads) reklama

Interneto klasika, kuriai reikia žinių, praktikos, o svarbiausia jūsų produkto pažinimo.

Įvaizdžio kūrimas ir komunikacija

Soc. tinklų komunikacija

Pastovumas, nuoseklumas ir auditorijos pažinimas. To reikia komunikacijoje, kad jūsų žinutė būtų tinkamai priimta jūsų tikslinės auditorijos.

El. pašto marketingas

Vienas seniausių, bet iki šiol puikių reklamos kanalų. Jeigu turite klientų duomenų bazę, šio reklamos kanalo nenaudoti – nuodėmė.

Video marketingas ir turinys

Stipriausias marketingo įrankis, kuris suteikia pranašumą prieš konkurentus akimirksniu. Nebijote filmavimo kameros? Nuostabu.

Tiesioginiai pardavimai

Šalti skambučiai ir laiškai

Neturite laiko skambučiams ir laiškams? Ši paslauga padės neprarasti klientų, kurie yra „arčiausiai kabantis vaisius”.

LinkedIN (ads) reklama

Verslo bendruomenė, kurioje idealu pasiekti sprendimus priimančius žmones ir aukštą kompetenciją turinčius specialistus.

LinkedIN kontaktų kūrimas

Kaip prieiti prie Linkedin auditorijos išmintingai? Per organišką kontakto kūrimą.

Mumis pasitikėjo

Registruotis Konsultacijai

Bendraukime