Gvidonas Macius

ĮKŪRĖJAS

Pradžioje galvojau tik apie taktikas, vėliau strategijas, o dabar vis dažniau apie verslo BRANDĄ IR VERTYBES

VIZIJA

Mūsų vizija - padėti sukurti kuo daugiau sėkmingų ir šimtmečius klestinčių verslų, kurie turės gerą įtaką ateities kartoms.

 
Įmonėms mes – Partneriai. Augame su įmonėmis kartu, kaip viena, stipri komanda, apjungusi jėgas, žinias ir viziją į bendrą visumą. Kartu kuriame, kartu sprendžiame ir esame viena komanda, susitelkusi į Jūsų įmonės viziją.
 
Kiekvienas mūsų klientas tarsi mūsų pačių verslas, atiduosime visada daugiau energijos nei „priklausytų“. Dėl šios priežasties mūsų nedomina „visi“ verslai ar kuo didesnis jų skaičius, mus domina tie, kurių vertybės ir požiūris sutampa, dėl kurių verta dirbti naktimis ir keltis anksčiau rytais, nes jų vizija įkvepia ir mus pačius!
 
Mūsų nedomina tik paslaugos atlikimas, mus domina Jūsų verslo augimas. Mes giluminiškai išanalizuojame Jūsų verslo modelį ir atrandame perlus, kurie rinkodaroje virsta rezultatais.
 
Visas mūsų dėmesys – kaip pasiekti tai, ko Jums reikia už mažiausius kaštus ir per trumpiausią laiką. Jei nėra rezultato – strategija netinkama. Reikia keisti ir keičiam! Tiek kartų, kiek prireikia. Be pasiteisinimų, be atsakomybės nusimetimo.
 
Kaip ir visur, taip ir versle – laukia visko. Einame kartu per tamsiausias ir šviesiausias akimirkas, per krizes, ar per didžiausius plėtros etapus. O svarbiausia, mes visada ieškome pozityvios išeities iš bet kokios situacijos. Ir rasime sprendimą – visada.
 
Aplink yra šimtai nuostabių verslų ir jų vadovų su šviesiomis vizijomis ir norais, kuriems įgyvendinti reikia pasiekti žmones, kartais milijonus žmonių ir ne tik parodyti savo sukurtus produktus ar paslaugas, bet perteikti tikrąją vertę, padėti žmonėms išsirinkti, suprasti ir palengvinti gyvenimą. Rinkodara ir mūsų strategijos – įrankiai, kurie suteikia neribotas plėtros galimybes.
 
Norėdami pasiekti aukštus rezultatus, supratome, kad būtina įsigilinti į verslo modelį, vadovo požiūrį, viziją, komandą, norus, tikslus. Be viso to, įmonės rinkodara tampa dar vienu pilkos masės žaidimu. Rinkodara be giluminio verslo supratimo – paviršinė, nepaliekanti pėdsakų klientų mintyse.
 
Mūsų partnerystė skirta verslams, kuriems reikia patikimų, atsakingų, savarankiškų profesionalų rinkodaros įgyvendinime, nepraleidžiant smulkmenų ir pasiekiant rezultatus greitai bei ilgam be negarbingų poelgių.

Vertiname labiausiai

1

Partneryste grįstą santykį

Mums partnerystė - pasitikėjimu grįstas darbas kartu. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai dirbama tarsi komanda, kuri žiūri viena kryptimi. Bendras vizijos matymas, abipusė atsakomybė už tikslus.

2

Lankstumą ir drąsą

Rinkodaroje svarbiausia būti tai kas esame ir pozicionuoti save ne tik dėl to, kad išsiskirti, bet tam, kad parodyti kas iš tikrųjų esame ir kodėl esame. Tam reikia drąsos, kartais netikėtumo, naujų idėjų, o kartais beprotiškumo.

3

„Niekada nesustok“

Tikime, kad rinkodaroje ir versle negalima stovėti vietoje. Veiksmas privalo vykti nuolatos. Saugumui čia vietos nėra. Dirbdami kartu tikimės, kad visada eisime į priekį, kad ir kas benutiktų - augsime.

Kodėl mes?

1

Atsakingas įsigilinimas į kliento verslą

Tvirtai tikime, kad tik iš pamatų pažinę kliento verslą bei auditoriją galėsime sukurti atitinkamus rezultatus. Viso darbu metu skiriame labai daug dėmesio suprasti, pažinti ir atrasti naujas galimybes.

2

Tikslingas Darbas Darant Tai, Kas Svarbiausia

Mūsų požiūriu, pradžioje reikėtų skirti daugiausia dėmesio esminiams darbams, kurie čia ir dabar generuoja verslo pajamas ir tik tinkamai sustygavus pirmuosius procesus, daugiau dėmesio skiriame kūrybai, eksperimentavimui, brandingui.

3

Autentiški video ir foto

Turime savo VIDEO / FOTO profesionalią įrangą ir visą ją naudojame savo klientų labui.

4

Palankus rezultato mokestis

Minimalus mėnesinis mokestis už paslaugas bei priedai tik už pasiektą rezultatą.

5

Sutartis be įsipareigojimų

Jeigu būsite nepatenkinti reklamos paslaugomis, galėsite be jokių išlaidų sutartį nutraukti.

6

Reklamos skaidrumas

Matysite visus mūsų vykdomos veiksmus kiekvienoje reklamos paskyroje, nieko neslepiama. Taip pat pateiksime visas ataskaitas apie išleistą biudžetą.

7

Viskas iš vienų rankų

Teikiame visas skaitmeninės rinkodaros paslaugas. Jums nereikės rūpintis kitų specialistų paieškomis.

8

Reklamos skaidrumas

Matysite visus mūsų vykdomos veiksmus kiekvienoje reklamos paskyroje, nieko neslepiama. Taip pat pateiksime visas ataskaitas apie išleistą biudžetą.

Rinkodaros strategija

Prekės ženklo strategija, architektūra + pozicionavimas, pagrindinės žinutės kūrimas

Facebook reklama

Tinkamai sukurta Facebook reklama tikslingai pasiekia Jūsų verslui palankią auditoriją. Žinodami Facebook algoritmą ir lankytojų psichologiją – galime parduoti ir gauti kontaktus.

Soc. tinklų komunikacija

Komunikacija skirta bendrauti su savo tiksline verslo auditorija, kad jūsų idėjos būtų perteiktos tinkamai.

Google reklama

Google search reklama, Gmail bei Youtube. Greičiausias būdas padidinti verslo pardavimus. Jeigu viskas sustyguota tinkamai – pardavimai jūsų.

Video kūrimas

Skaitmeninis savo istorijos pasakojimas yra neatsiejama prekės ženklo vizualinio vaizdo sukūrimo dalis.

Tinklalapių kūrimas

Gera internetinė svetainė ne tik graži, bet ir parduodanti. Mažiausiai ką turi daryti gera internetinė svetainė – visada vesti prie pardavimo ir nepaleisti atėjusio lankytojų srauto.

Esate pasirengę pereiti į kitą lygį? Pasiekime tai drauge