Kaip greitai ir profesionaliai susikurti Facebook puslapį savo veiklai? Kiekvienas nemokamai gali susikurti savo puslapį ir kelti visą norimą informaciją bei komunikuoti su savo Facebook fanais.
TURINYS

Facebook puslapio kūrimas - kodėl to reikia?

Šiame straipsnyje pateiksime aiškius žingsnius kaip susikurti profesionalų Facebook puslapį vos per 9 minutes. Facebook tinklas tapo neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, o taip pat ir verslui reklamos kanalas. Facebook pats populiariausias socialinis tinklas Lietuvoje. 

Šiandien su Facebook galima pasiekti beveik visus Lietuvos žmones. Ir naudotojų kiekis auga kasdien. Facebook puslapis nėra Facebook profilis. Facebook puslapis skirtas tiems, kurie nori viešai dalintis informacija. Tai gali būti Jūsų verslo naujienos, jūsų hobio naujienos ar bet kas kitas, kas norite, kad būtų pasiekiama viešai. Tuo tarpu Facebook profilis yra jūsų asmeninė paskyra, kuri skirta bendrauti su savo draugų ir pažįstamu ratu. Facebook profilis turi kitokią paskirtį, su juo negalima leisti Facebook reklamų ir turi kitokių apribojimų.

Facebook puslapis – viešai prieinamas puslapis visiems. Tai skirta jūsų verslui ar hobiui.

Facebook profilis – jūsų asmeninė paskyra, kuri skirta bendrauti su savo artimaisiais, draugais.

Facebook grupė – skirta pritraukti bendraminčius, kuriems aktuali grupės tematika. Grupė gali būti uždara ir prieinama tik tiems, kam norite. Su grupe taip pat negalėsite leisti mokamos Facebook reklamos.

Diagramoje apačioje matyti, kaip Lietuvoje auga Facebook vartotojų skaičius bei kokios prognozės ateičiai:

facebook naudotojai lietuvoje

Prieš pradedant kurti Facebook puslapį Jums reikės:

Profilio nuotraukos – tai gali būti jūsų įmonės logotipas, įmonės pavadinimas, o gal teikiama paslauga ar produktas. Dydis pikseliais : 180×180. Tai bus apvali nuotrauka, tad keldami kvadratinę, turėkite omenyje, kad ji bus suapvalinta, todėl stenkitės viską centruoti per vidurį.

facebook puslapio kurimas

Facebook viršelio nuotraukos – tai pirmasis įspūdis atėjus į Jūsų Facebook puslapį. Čia verslai pateikia pačią svarbiausią informaciją apie save, apie savo akcijas, paslaugas ar išskirtinumus.

kaip susikurti facebook puslapį

Kad sukurti Facebook puslapį viršleio nuotrauka ir profilio nuotrauka nėra privalomi, tačiau be jų Facebook puslapis atrodys nepatikimai ir neprofesionaliai. Kad susikurti galite praleisti šiuos žingsnius, tačiau po visko būtinai įkelkite profilio nuotrauką ir viršelio nuotrauką.

Taigi, eikime prie Facebook puslapio kūrimo

1. Facebook puslapio sukūrimas

Eikite į savo Facebook asmeninį profilį www.facebook.com ir prisijunkite jeigu to dar nesatę padarę.

Dešinėje viršuje spauskite mygtuką su 9 taškeliais facebook puslapio kurimas

facebook puslapio kurimas spausti create

2. Facebook puslapio informacijos suvedimas

facebook puslapio informacijos suvedimas

Facebook puslapio pavadinimas – parašykite savo verslo pavadinimą, kurį visur naudojate. Tai pagrindinis jūsų veiklos pavadinimas pagal kurį esate atskiriamas kaip verslas.

Facebook puslapio kategorija – įrašykite apie ką yra jūsų Facebook puslapis, pradėjus rašyti bus suteikiami variantai pagal įrašytas frazes. Rašykite angliškai. Kokias paslaugas teikiate, tokią frazę ir rašykite. Tai gali būti paslaugų pavadinimas, verslo niša, svetainė, tv laida ir t.t.

Facebook puslapio aprašymas – trumpai apibūdinkite apie ką yra jūsų Facebook puslapis. Ką jame lankytojai gali rasti, kokią informaciją.

Įrašius visą informaciją (ją galėsite bet kada keisti) spauskite Create page (sukurti puslapį)

Tuomet atsiras papildomi laukeliai apačioje, kurie leis įkelti profilio ir viršelio nuotraukas apie kurias kalbėjome pradžioje, kad reikia pasiruošti iš anksto. Spauskite ant kiekvieno ir pasirinkite. Galite praleisti šį žingsnį jeigu kol kas nuotraukų neturite.

Spauskite Save (išsaugoti)

facebook puslapio profilio nuotrauka ir viršelio nuotrauka

Paspaudus atsiras papildomas langas su pasiūlymu pridėti Whatsapp paskyrą ir susieti su Facebook puslapiu. Jeigu naudojate šią programėlę galite suvesti savąjį telefono numerį ir susieti paskyras. Jeigu ne, tuomet spauskite X viršuje dešinėje.

facebook puslapio whatsapp

Paspaudus X (išjungti) Facebook dar kartą jūsų pakalus ar tikrai norite praleisti šį žingsnį. Jeigu taip, spauskite Leave (palikti).

3. Puslapis sukurtas. Pridėkite pagrindinį mygtuką savo klientams - Call to action

Mėlynas mygtukas, kurį matys visi jūsų klientai. Dažniausia tai būna mygtukas, kurį paspaudus klientas arba nukreipiamas į jūsų svetainę arba tai būna skambinimo ar žintės rašymo į Facebook mygtukas. Tai kokio veiksmo norite iš savo auditorijos, tą ir turite paskirtį pasirinkti. Spauskite ant jo.

facebook puslapi mygtuko pridėjimas

Paspaudus pasirinkite kokio tipo mygtukas tai bus. Štai kokie mygtukai bus siūlomi:

 •  Tapti puslapio sekėju
 •  Pamatyti nuolaidos kuponą
 • Pradėti užsakymą
 • Rezervuoti
 • Skambinti
 • Susisiekti
 • Siųsti Facebook žinutę
 • Siųsti Whatsapp žinutę
 • Siųsti el. laišką
 • Sužinoti daugiau
 • Registruotis
 • Naudoti app’ą
 • Žaisti žaidimą
 • Žiūrėti video
 • Apsipirkti svetainėje
facebook puslapi mygtuko kurimas

Priklausomai kokį mygtuką parinkote, suveskite prašomą informaciją jeigu to reikia. Mes kaip pavyzdį parinkote Contact us mygtuką (Susisiekite) ir įvedėme internetinės svetainės adresą. Ir spaudžiame Save (išsaugoti).

facebook puslapio kurimas conatct us

4. Facebook puslapio laikinas paslėpimas nuo viešumo

Sukurtas Facebook puslapis tampa visiems matomas ir viešai prieinamas. Kol neturite sukėlę visos informacijos ir sutvarkę puslapio, yra galimybė jį laikinai sustabdyti nuo viešumo. Kairėje apačioje yra skyerelis Settings (nustatymai), spaudžiame ten.

facebook puslapio matomumas

Tuomet atsidarys nustatymai su tokiu vaizdu. Spauskite ant pirmosios eilutės.

facebook puslapis paskelbtas

Tuomet reikia parinkti, kad puslapis būtų viešai nematomas ir išsaugoti nustatymus.

facebook puslapio matomumo išjungimas

Facebook jūsų paprašys pateikti priežastį kodėl norite puslapį padaryti nematomu kitiems. Pirmasis duodamas atsakymas ir yra būtent apie tai, kad puslapis kol kas nepabaigtas. Spauskite Next (toliau).

facebook puslapio nustatymai

Facebook jūsų paklaus ko trūksta iki puslapio užbaigimo, galite nesivarginti ir tiesiog spausti Unpublish (Padaryti nematomu).

facebook puslapio nustatymai 2

5. Profilio ir viršelio nuotraukų aprašymai

Jeigu jau prieš tai įkėlėte savo nuotraukas profliui ir viršeliui, tuomet reikia joms suteikti aprašymą. Tai puiki vieta parašyti norimą informaciją apie savo verslą. Iš puslapio meniu parinkite More (Daugiau) ir tuomet spauskite ant Photos (Nuotraukos).

facebook nuotraukos

Atsidarius matysite visas puslapyje įkeltas nuotraukas: profilio nuotraukos, viršelio nuotraukos, įrašų nuotraukos. Spauskite ant norimos nuotraukos.

facebook nuotraukos parinkimas

Atidarius nuotrauką dešinėje viršuje bus mygtukas Edit (Koreguoti). Spauskite ir tada galėsite pridėti norimą aprašymą prie nuotraukos. Tai gali būti jūsų kontaktai, paslaugos, produktai, svetainė adresas ar kita jums svarbi informacija.

facebook nuotraukos aprašymas

Parašius norimą tekstą, spauskite Done editing (Korekcijos baigtos). Tokiu pačiu principu galite pridėti aprašymą prie savo viršelio ar kitų nuotraukų.

facebook nuotraukos aprašymo pabaiga

5. Facebook puslapio meniu ir struktūra

Jūsų puslapio meniu išdėstymas taip pat gali būti rikiuojamas norima eilės tvarka. 

facebook meniu tvarka

Spauskite More (Daugiau) ir tuomet atsiradusiame meniu pasirinkite Edit tabs (Koreguoti skiltis).

facebook puslapio tabs keitimas

Tuomet pirmiausia reikia pasirinkti bendrinį svetainės struktūros šabloną. Pagal tai koks yra verslas ir ką jis daro galite parinkti jo struktūrą.

facebook puslapio tabs template

Facebook rekomenduoja 2 pagrindines ir dažniausias kategorijas: Services (Paslaugos) bei Business (Verslas). Jeigu Jums tinka kita kategorija taip ir pasirinkite. Kiekvienas šablonas labiau pritaikytas tokio tipo verslui ir patogesnis naršymas jūsų klientams ar lankytojams.

 

 
 1. Services (Paslaugos) – galima pridėti paslaugas ir jas aprašyti.
 2. Business (Verslas) – galima skelbti darbo pasiūlymus naujiems darbuotojams bei skelbti akcijas.
 3. Venues (Vietos) – turi galimybę skelbti darbo valandas, vietą, artimiausius renginius. Puikiai tiktų konferencijų salėms, renginius organizuojantiems verslams.
 4. Non-profit (Ne pelno organizacija) –galima naudoti funkciją aukojimui.
 5. Politicians (Politika) – puikiai tinka politinei partijai, kur reikia daug bendrauti su rinkėjais.
 6. Public figures – lengviau pasiekti rėmėjus ir viešinti savo žinutę.
 7. Restaurants and cafes (Restoranai ir kavinės) – kavinėms ir restoranams pritaikytas šablonas skelbti meniu, darbo valandas.
 8. Shopping (Parduotuvė) – galima sukurti el. parduotuvė pačiame Facebook puslapyje.
 9. Video Page (Vaizdo puslapis) – lengvas video turinio žiūrėjimas.
 10. Standard (Standartinis) – tinka visų kategorijų verslams. Bendras šablonas.
facebook page templates

Pasirinkus struktūrą galite rikiuoti savo meniu skiltis. Paspaudus ant mygtukų galite įjungti arba išjungti skiltį. Taip pat galite keisti vietomis meniu skiltis paspausdami ir laikydamį pelės klavišą ant taškelių.

facebook puslapio meniu skiltys

6. Puslapio informacijos užpildymas

Dabar galime užpildyti visą reikalingą informaciją apie Jūsų Facebook puslapį. Kairėje pusėje meniu skiltyje turite matyti šiek tiek pavažiavus žemyn – Edit Page info (Keisti puslapio informaciją) – spauskite.

facebook page edit page info

Čia galite bet kada pakeisti visą savo puslapio informaciją. Pirmas laukelis – Jūsų puslapio pavadinimas. Pradžioje jį galite keisti kiek norite, tačiau, kai atsiranda puslapio fanų, tuomet puslapio pavadinimas keičiamas vis sudėtingiau, tad geriausia, kad nuspręstumėte kokio pavadinimo norite irnjį paliktumėte.

fb page name

Šiame laukelyje galite keisti savo slapyvardį, kuris leis paprasčiau rasti jūsų Facebook puslapį. Šis slapyvardis taip pat atsiranda Jūsų Facebook puslapio nuorodoje. 

https://www.facebook.com/manofacebooknuoroda/

fb page username

Toliau ir vėl matome savo apraymą, kurį galėjome įklti kuriant puslapį pačioje pradžioje. Galite tekstą koreguoti.

fb page aprašymas

Ir vėl galite keisti ar pridėti puslapio kateogijas.

fb page kategorija

Žemiau suveskite visus savo kontaktinius duomenis. Pradžioje telefono numeris. Parinkite, kad numeris iš Lietuvos į paiešką įrašydami Lith ir spauskite ant Lithuania LT +370. Tuomet kitame laukelyje įrašykite numerį be 370 ir be 8, pradžia nuo 6. Jeigu kažkurio kontakto nenaudojate, tuomet apačioje pažymėkite paspausdami ant rutuliuko.

Taip pat suveskite tokiu principu: Whatsapp numerį, jei naudojate.

El. paštą.

Internetinės svetainės adresą.

fb page telefono numeris
fb page kontaktai

Toliau įveskite savo verso adresą, miestą bei ZIP kodą. Jeigu neturite verslo ofiso ar sandėlio, tuomet spauskite po žemėlapiu My page doesn’t have a location (Mano verslas neturi lokacijos).

fb page lokacija ir adresas

Žemiau galite įrašyti Šalis ar miestus, kuriuose teikiate savo paslaugas ar paruodate produkciją.

fb page miestai

Žemiau informaciją apie arbo valandas:

 • Darbo laikas nerodomas
 • Uždaryta visam laikui
 • Darbo laikas parinktomis valandomis
fb page darbo valandos

Taip pat galite pasirinkti kaip jūsų paslaugų teikimas pasikeitė COVID19 laikotarpiu.

 • Atidarytas su paslaugų pasikeitimais (internetinė prekyba, atsiėmimas be sąlyčio, kitoks pristatymas…)
 • Verslas alikinai uždarytas
 • Verslas dirba įprastai
fb page kaip pokyciai del koronos

Galite užpildyti dar daugiau papildomos informacijos. Visi šie laukeliai yra neprivalomi užpildyti.

 • Privatumo politika – reikia įkelti svetainės nuorodą apie jūsų vykdomą privatumo politika.
 • Impressum – Lietuvoje ši informacija nėra reikalinga, čia skirta kitoms šalims.
 • Galite parašyti apie savo siūlomus produktus.
 • Papildoma informacija apie jūsų puslapį.
facebook page papildoma informacija

Čia rasite ir savo Facebook puslapio QR kodą, kurį nuskenavus bus patenkama į jūsų Facebook puslapį.

fb page qr code

Galite pasirinkti ir savo paslaugų ar produktų kainų apibūdinimą lyginant su visa rinka. Tai padės klientams lengviau suvokti ar jūsų paslaugos ar produktai atitinka jų lūkesčius.

 • $ – pigu
 • $$ – vid. kainos
 • $$$ – brangu
 • $$$$ – prabangu
 • Galite nepateikti
 • Nėra kainų
fb page kainos

Galima pridėti ir papildomai turimas paskyras. Pavyzdžiui Youtube kanalas arba Instagram.

fb page kitos paskyros

Šių kanalų kontaktai pateikiame pagrindiniame aprašyme apie jūsų Facebook puslapį.

fb page paskyra youtube

7. Paslaugų įkėlimas į savo puslapį

Kad jūsų lankytojams būtų lengviau suprasti kokias teikiate paslaugas, galima sukurti atskirus paslaugų aprašymus. Pagrindiniame puslapio meniu spauskite SERVICES (Paslaugos).

fb page paslaugos

Atidarius nebus sukurta jokių paslaugų. Todėl spauskite Add a service (Pridėti paslaugą).

fb page paslaugu ikelimas

Tuomet reikia suvesti visą informaciją apie norimą vieną paslaugą.

 • Paslaugos pavadinimas (Service name)
 • Kaina (Price);
 • Aprašymas (Description(
 • Galite pažymėti, kad paslauga būtų nerodoma
 • Jeigu ši paslauga susitikimo ar konsultacijos principu galite parinti laiką kiek truks
 • Galiausiai galite pridėti nuotrauką (Add photo).

Viską suvedus spauskite Save (Išsaugoti).

facebook puslapio paslaugos įkėlimas

Sukūrus paslaugą ji ir visos kitos bus matomos skiltyje Paslaugos (services). Taip pat matomas mygtukas su pliusu + Add a service, jeigu norite pridėti kitas paslaugas.

fb page services

8. Facebook parduotuvės sukūrimas

Norėdami sukurti savo Facebook puslapyje parduotuvę, kurioje galėtumėte talpinti norimus produktus, reikia spausti meniu skiltyje ant SHOP (Parduotuvė).

facebook shop kūrimas 2

Tuomet jums užkraus naują langą ir spauskite Go to Commerce manager (Eiti į komercijos vadybininką).

facebook shop kūrimas 2

Naujai atsidariusiame lange duos pasirinkti ar kurti Instagram ar Facebook shop. Pasirinkite Facebook.

facebook shop kūrimas 3

Tuomet bus pasirinkimas kur lankytojai gali atsiskaityti už prekes ir pasirinkite Checkout on another website (atsiskaitymas kitoje svetainėje). Šis pasirinkimas reiškia, kad klientas apmokėti už produktą galės jūsų el. parduotuvėje.

facebook shop kūrimas 4

Tuomet eikite toliau ir pasirinkite savo puslapį, kuriam norite sukurti Facebook parduotuvę.

facebook shop kūrimas 5

Einant toliau Jūsų prašys pasirinkti Business Manager (Verslo paskyrą) arba susikurti naują. Būtent šioje paskyroje yra kuriama Facebook parduotuvė. Jeigu neturite Business Manager iš anksčiau susikurkite naują ir įveskite jo pavadinimą (galite naudoti savo įmonės pavadnimą) ir pateikite el. pašto adresą. Spauskite Create (Sukurti).

facebook business manager kūrimas
fb business manager

Tada Jūsų paprašys sukurti prekių katalogą. Jų ateityje bus galima kurti neribotai, priklausomai kiek skirtingų katalogų Jums reikės. Parinkite katalogo pavadinimą.

fb page shop katalogo kūrimas
fb page business shop katalogo kurimas 2

Tuomet Jūsų pakalus kokioje šalyje prekės bus siunčiamos. Pasirinkite Lietuvą, įrašydami į paieškos laukelį Lith (Lithuania). Eikite toliau (next).

facebook shop regionas

Apibendrinanti informacija. Peržvelkite dar kartą ar viskas tvarkoje. Jeigu viskas pateikta teisingai pažymėkite varnelę ir eikite toliau.

facebook parduotuvės kūrimas puslapyje

Tada jūsų paklaus ar parduotuvę norite paviešinti iškart. Nėra jokio skirtumo, galite paviešinti ir vėliau sukelti norimus produktus arba galite pradžioje neviešinti ir sukelti viską ką norite.

fb puslapio viesinimas

Matysite ekrane mgytuką, kuris leis įkelti norimus produktus. Spauskite Add products (Pridėti produktus).

fb shop pridėti produktus

Spauskite Add Items (Pridėti prekes) ir pasirinkite ar norite pridėti vieną produktą (Add one item) ar keletą iškart (Add multiple items).

fb shop produktai
fb shop pridėti viena ar kelis produktus

Tuomet atsidaro langas su visa prekės informaciją, kurią turite pateikti. Viską užpildykite.

 • Pridėkite prekės nuotrauką;
 • Parašykite prekės pavadinimą;
 • Pridėkite prekės aprašymą;
 • Pridėkite prekės nuorodą į svetainę;
 • Prekės kaina, jeigu yra išpardavimas uždėkite varnelę ir parašykite išpardavimo kainą;
 • Pasirinkite kokios būklės yra prekė (nauja, dėvėta ir pnš.)
 • Pasirinkite kokiai kategorijai prekė priklauso.
fb shop produkto aprašymas

Kai pridėsite visas prekes, tuomet eikime paviešinti savo parduotuvės. Dešinėje meniu spauskite Overview (apžvalga) ir tuomet Jums iššoks langas su parduotuvės paviešinimu, spauskite Publish shop (Paviešinti parduotuvę).

facebook shop
paviešinti facebook parduotuvę

Nuo šiol jūsų Facebook parduotuvė vieša ir matoma visiems puslapyje su savo prekėmis. Commerce Manager leidžia rikiuoti vaizdą kaip atrodo parduotuvė, kaip išdėlioti katalogai, prekės, tačiau apie tai šį kartą nekalbėsime.

9. Facebook naujienos - post / įrašų kėlimas

Štai dabar jau galite paskelbti savo pirmąjį pradinį įrašą. Puslapio viršuje visada matysite mygtukus Create a post in Facebook arba Create post in Creator studio. Pirmasis variantas paprastesnis, tad pradžioje jį ir naudokite.

fb page post publish

Pridėkite pagrindinį savo įrašo tekstą bei jį pagyvinkite papildomais emoji veidukais ir emocijomis. Jeigu neturite savo nuotraukos ar maketo, galite pasirinkti Facebook šabloninius fonus ant kurių gali būti parašytas jūsų tekstas. 

facebook puslapio įrašas post

Paspaudus ant fb post priedai galėsite pasirinkti daugiau įdomių dalykų savo įrašams. 

 • Photo / Video – pridėkite nuotrauką arba vizualą
 • Get WhatsApp messages – pridėkite mygtuką WhatsApp programėlės, kuris nukreips tiesiai į WhatsApp
 • Get call – pridėkite mygtuką „skambinti“
 • Check in – pridėkite savo lokaciją
 • Host a Q&A – užduokite klausimą savo auditorijai
 • Tag products – pažymėkite produktus, kuriuos norite pridėti prie įrašo
 • Get messages – pridėkite Messenger žinutės mygtuką, jį paspaudus auditorija bus nukreipta į pokalbį su jumis
 • Feeling/activity – pridėkite emociją kaip tuo metu jaučiatės arba ką veikiate
 • Raise money – organizuokite paramos rinkimą
 • Get gift card purchases – nukreipkite gauti nuolaidos kuponą
facebook įrašo priedai

Jeigu norite ištrinti įrašą, kiekvieno įrašo virųuje dešinėje yra trys TAŠKELIAI. Spauskite ant jų ir iššok papildomas meniu. Norint įrašą visam laikui ištrinti spauskite Delete post (Ištrinti įrašą). 

 • Who can comment on your post? (Kas gali komentutoi ant šio įrašo?) Pasirinkite privatumą, kam norite, kad būtų rodomas įrašas, galite uždėti apribojimus.
 • Edit post (Koreguoti įrašą) – galite koreguoti pateiktą informaciją.
 • Delete post (Ištrinti įrašą) – gali visam laikui įrašą ištrinti;
 • Turn off notifications for this post (Išjungti pranešimus apie šį įrašą) – pasirinkę, Facebook puslapis nepraneš naujienų, kurios susiję su šiuo įrašu, kaip nauji PATINKA, pasidalinimai ar komentarai.
 • Edit date (Koreguoti datą) – galite pakeisti įrašo datą ir tarkime nustatyti praeities datą bei šis postas grįžtų laiko juosta atgal pagal datos chronologiją.
 • Pin to top of Page (Iškelti įrašą į puslapio viršų) – jeigu norite, kad koks nors postas visada būtų puslapio viršuje nepriklausomai, kad yra naujesnių įrašų, tuomet pasirinkite šią funkciją.
 • Embed (Įterpimas) – galite šį postą įkelti kaip kodą. Tai skirta profesionalams.
facebook postas

10. Facebook puslapio paviešinimas

Kai sukelta ir parengta visa informacija, galite galiausiai paviešinti ir padaryti visiems puslapį matomą (jeigu buvote nustatę, kad puslapis būtų viešai nerodomas). Jeigu viešumas išjungtas puslapio viršuje visada rodys juostą su galimybę puslapį įjungti viešai, taip ir padarykite paspausdami mygtuką.

fb page publish

11. Jeigu reikia prie puslapio pridėkite administratorių ir kitas roles

Norint, kad puslapį galėtų valdyti ir jums padėti norimi žmonės ar darbuotojai, galite jiems suteikti teises į skirtingas privilegijas. Pagrindiniame puslapio meniu kairėje eikite į Settings (Nustatymai).

facebook puslapio nustatymai rolėms

Atsidarys naujas meniu ir jame bus skiltis Page Roles (Puslapio rolės).

fb puslapio pgae roles

Jeigu turite savo asmeniniame profilyje drauguos žmogų, kurį norite pridėti, tuome galite įrašyti jo vardą arba galite įrašyti norimo žmogaus el. pašto. Parinkite kokią norite rolę suteikti žmogui.

 

fb puslapio rolės suteikimas
facebook puslapio rolių privilegijos

12. Turimų draugų pakvietimas pamėgti puslapį

Vienu paspaudimu galite pakviesti visus savo turimus draugus pamėgti jūsų puslapį.

facebook puslapio draugu kvietimas

Tuomet paspauskite ant visų draugų, kuriuos norite pakviesti. Jeigu norite, kad jiems būtų išsiųstas kvietimasį Messenger pokalbių programėlę, uždėkite varnelę.

facebook invite friends

Pabaiga. Jūsų Facebook puslapis sėkmingai sukurtas ir galite reklamuotis savo veiklą. Jeigu norite sukurti savo pirmąją Facebook reklamos kampaniją, skaitykite šį gidą:

Kaip sukurti savp pirmąją Facebook reklamos kampaniją

Pasidalinkite su tais, kam ši informacija gali praversti. Ačiū!

Facebook
LinkedIn
Email