Kaip nemokamai reklamuotis su Facebook?

Ar yra būdų kaip nemokamai reklamuotis Facebook tinkle? Nors ir Facebook tikslas uždirbti kuo daugiau per mokamos reklamos galimybes, tačiau vis dar yra keletas nemokamų Facebook reklamos įrankių kurias gali pasinaudoti kiekvienas verslas
TURINYS

1 būdas nemokamai reklamai Facebook'e - Facebook puslapis

Galite nemokamai susikurti Facebook puslapį, įkelti visą norimą informciją, nuotraukas, pridėti paslaugas, pridėti produktus ir tuomet nuolatos kelti įrašus, naujienas.

Susikūrę Facebook puslapį, galite pakviesti jį pamėgti visus savo asmeninės paskyros draugus, tai bus pirmieji jūsų puslapio sekėjai, kurių dalis matys jūsų keliamą informaciją.

Tačiau šio reklamos būdų pasiekiamumas labai mažas. Pasieksite vos kelis procentus savo turimų puslapio sekėjų, o tai yra labai mažai. Tik pagalvokite, jeigu turite 1000 sekėjų, vidutiniškai jūsų naujienas pamatys tik 20-50 žmonių.

2 būdas nemokamai reklamai Facebook'e - Facebook grupės

Yra sukurta daugybė Facebook grupių su skirtingomis žmonių auditorijomis. Rasite kiekvienas srities ar pomėgio grupę, prie kurios galite prisijungti. 

Yra daug grupių, kurios leidžia reklamuotis save, kelti skelbimus. Tokiose grupėse reklamuotis galite ir Jūs, tiesiog keldami skelbimus su savo reklamai ir kontaktais.

Prie grupės galite prisijungti kaip asmuo arba kaip Facebook puslapis (verslas).

Tačiau net jei tai ir nemokama reklama, pasiekiamumas nėra didelis, kadangi tokiose reklamos grupėse labai daug kas tai daro,

Tačiau galite kelti reklamas ir grupėse, kuriose niekas nesireklamuoja arba tai daro labai subtiliai. Jeigu pataisykite į tos grupės kontekstą, nepardavinėdami savo produktų ar paslaugų, tačiau pasidlainsite naudinga informacija, niekas nedraus tokių įrašų, tačiau subtiliai tokiame įraše galite palikti ir savo kontaktus.

Ir žinoma, galite susikurti ir savo Facebook grupę bei joje stengtis pritraukti kuo daugiau narių bei galiausiai reklamuoti savo produktus ar paslaugas.

Nemokamai taip pat galite susikurti Facebook renginį, kuris bus matomas ir kartais rodomas įvairiose Facebook vietose, pavyzdžiui Jūsų renginys gali būti parodomas prie panašių renginių.

Taigi, galite susikurti bet kokį Facebook renginį, sudėti visą norimą informaciją, nuotraukas ir turėti papildomą pasiekiamumą. Kuo renginys bus populairesnis, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus plačiau rodomas nemokamai.

Kantriausiems yra dar vienas būdas nemokamai reklamuotis. Galite komentuoti po įvairiais Facebook reklamos skelbimais ar įrašais, kuriuos pamatote. Tiesiog parašykite savo komentarą, galite rašyti pagal kontekstą, galite bandyti tiesiog reklamuoti savo paslaugas.

Tikslingiausia būtų komentuoti po tais įrašais, kurie susiję su Jūsų parduodamu produktu ar paslauga. Tačiau jūsų komentarus gali pašalinti reklamos kūrėjas.

Tačiau visgi visi nemokami reklamos būdai Facebooke reikalauja nemažai laiko ir pastangų. Facebook tikslas uždirbti pingus ir, kad pirktumėte mokamą Facebook reklamą, nes būtent iš to Facebook uždirba pinigus. Kuo toliau, tuo sudėtingiau nemokamai reklamuotis.

Pasidalinkite su tais, kam ši informacija gali praversti. Ačiū!

Facebook
LinkedIn
Email