APIE KLIENTĄ

Sporto klubas CityGym

facebook reklama

facebook renginiai

video reklama

svetainių kūrimas

facebook komunikacija

Sporto klubas CityGym kitoks projektas ir kitaip veikiantys pardavimai. Čia dižiulę įtaką turi socialinių tinklų komunikacija ir įvaizdžio kūrimas.

PROBLEMA

Kaip ir kiekvienas sporto klubas – reikėjo pritraukti naujų klientų.

SPRENDIMAS

Daugiausia dėmesio skyrėme turinio kūrimui – komunikacijai ir bendravimui su auditorija, kadangi klientai sportuoja ne vienerius metus, svarbu su jais palaikyti atitinkamą ryšį. Komunikacijai kūrėme video turinį, darėme sporto klubo fotosesijas, leidome pardavimų kampanijas, organizavome renginius.

Facebook reklamos pavyzdžiai

Tam tikrais momentais reikia paskatinti pardavimus bei paleisti specialias akcijas, kurios pritraukia naujus klubo klientus. Štai viena iš reklamos kampanijų, kuri susideda iš 3 žingsnių. Tai 3 video, pirmasis video rodomas plačiajai auditorijai, antrasis tiems, kurie peržiūrėjo pirmąjį video ir trečiaias video rodomas tiems, kurie peržiūrėjo antrąjį video. Su šia strategija išfiltravome pagrindinius savo klientus, kuriems iš tikrųjų aktualu sportas CityGym klube. Padėkokime Facebook funkcijai, kuri leidžia sukurti auditorijas iš tų žmonių, kurie norimą video peržiūrėjo tam tikrą dalį, pvz 25% ar 50% ar net 100%. Į šios kampanijos reklamos pabaigą paleidome reklamas, skatinančias pasinaudoti pasiūymu, kuriam liko tam tikras dienų skaičius, reklama buvo pakartotinai tiems, kurie matė paskutinį reklaminį video.

 

1 reklama

2 reklama

3 reklama

Kita reklamos kampanija

Kita reklamos kampanija

Paleidome nemokamų asmeninių treniruočių pasiūlymą. Klubo treneriai suteikdamo nemokamą įvadinę treniruotę naujiems klubo nariams. Sukūrėme sistemą, kuri veikė automatiškai be rankinio darbo, visos registracijos ir kontaktų gavimas vyko automatiškai, belikdavo treneriams susisiekti. Kaip matote nuotraukas apačioje, vieno kliento kontakto gavimas kainuodavo nuo 0,56 EUR iki 1,98 EUR, priklausomai koks sezono laikas.

Kita reklamos kampanija

Taip pat į rinką norėjome įvesti naujovių su naujais sporto projektais, taip gimė Projektas Vasara, kuriam sukūrėme projekto puslapį (spauskite ant nuotraukos peržiūrai).

 

Kita reklamos kampanija

Daug dėmesio ir pastangų skyrėme klientų edukacijai vesdami nemokamus seminarus apie teisingą sporto pradžią. Suburdavome didžiules auditorijas, kurios vos tilpdavo į salę. 

Facebook komunikacijos pavyzdžiai

Atsiliepimas