APIE KLIENTĄ

saulės elektrinių įrengimas

facebook reklama

google reklama

svetainės kūrimas

el. paštas

video kūrimas

youtube kanalas

Nauji rinkoje saulės elektrinių montuotojai. Pradėjome projektą nuo 0.

Pasiekta metinė apyvarta nuo 0 iki 2 160 389

Iki 2023-10-22 Youtube kanalas turi 213627 peržiūrų

PROBLEMA

Kai susitikome su vadovu, projektas dar nebuvo paleistas. Tai buvo visiškai naujas projektas, pradžia buvo tik ta, kad vadovas gaudavo keletą rekomendacijų kiekvieną mėnesį iš senesnių projektų. Projektas neturėjo internetinės svetainės, jokios reklamos, socialinių tinklų. Buvo nulinis pamatas, biudžetas taip pat nebuvo didelis, todėl reikėjo galvoti apie esminius darbus, kurie reikalauja minimalaus reklamos biudžeto.

SPRENDIMAS

Ištyrus Saulės elektrinių rinką bei konkurentus, paaiškėjo vienas svarbus niuansas – niekas rinkoje needukuoja klientų, niekas nekuria aiškinamųjų video, internetinių seminarų. Taip pat trūko viešo žmogaus, kuris būtų žinomas kaip Saulės elektrinių ekspertas, todėl vadovas tapo įmonės veidu, kuris pasakoja video formatu apie Saulės elektrines, veda online seminarus. Pamatę šią nišą, nieko nelaukdami sukūrėme strategiją, sudėliojome planą, biudžetą ir pradėjome darbus. 

Veiksmai, kurie buvo atlikti

01

Analizė

Atlikta išsami rinkos ir auditorijos analizė. Pastebėtos marketingo galimybės, kurių rinkoje niekas nevykdo.

02

Strategija

Parengėme marketingo strategiją ir darbų planą mėnesiais.

03

Svetainė

Sukūrėme pirminę reprezentacinę svetainę su visa svarbiausia informacija bei kontaktais.

04

Facebook reklama

Paleidome LEAD GENERATION tipo Facebook reklamas.

05

Google reklama

Paleidome Google Ads paieškos ir banerines remarketingo reklamas.

06

Youtube

Pradėjome vystyti Youtube kanalą ir kurti jo turinį. Iki šios dienos Youtube kanalo peržiūros auga ir tai nemokamas klientų pritraukimo kanalas

07

Projektas TESTAS

Įgyvendinome naują rinkoje projketą, kuris iki šios dienos generuoja klientų užklausas.

08

Optimizavimas

Gerinome tiek Facebook, tiek Google reklamos kampanijas. Pašlinome nereikalingus raktažodžius bei įtraukėme naujus. Testavome naujas Facebook grupes bei naujas reklamos kampanijas.

09

Internetiniai seminarai

Tęsdami rinkos edukaciją, sukūrėme kelis internetinius seminarus. Jau pačių seminarų metu klientai nuspręsdavo įsigyti Saulės elektrinę. Visų kitų dalyvių kontaktus buvome gavę, kai jie užsiregistruodavo, todėl su jais galėdavome komunikuoti nemokamai el. laiškais, taigi dėka internetinių seminarų sugeneravome šimtus potencialių klientų kontaktų.