Google Gmail reklama - dažnai pamirštamas reklamos būdas, kuris turi daugybė privalumų. Tai Google tinklui priklausantis reklaminis kanalas.
TURINYS
Gmail elektronis paštas vienas populiariausių visame pasaulyje, Lietuvoje Gmail naudoja apie 85% gyventojų. Gmail turi ir reklamos glimybes, ne tik laiškų siuntimo funkciją. Tikriausiai esate matę, kai jūsų Gmail paskyroje buvo rodomos reklamos, kurios atrodė kaip naujai gautas laiškas – tai Gmail reklama, kuri priklauso Google reklamos tinklui. Aptarkime pagrindinius Gmail reklamos principus bei galimybes Lietuvoje.

Kas yra Google Gmail Ads reklama?

Tai dar vienas Google reklamos tipas, kai reklama rodoma Gmail žmonių paskyrose ir pati reklama atrodo kaip naujai gauti laiškai su skelbimo užrašu. Gmail turi 3 skirtingas laiškų kategorijas: Primary (Pagrindinė skiltis), Social (Socialiniai tinklai) bei Promotions (reklamos). Gmail reklamas galite pamatyti Social bei Promotions skiltyse. Su Gmail reklama galite pasirinkti norimus auditorijos kriterijus (lytį, miestą, pomėgius, raktažodžius ir t.t.). Taip atrodo reklama jūsų Gmail pašto dėžutėje:

Kaip veikia Google Gmail ads reklama?

Gmail reklama veikia tokiu pačiu principu kaip ir kiekviena reklama internete. Reklama pamatoma, tuomet ant jos paspaudžiama ir yra galimybė apie pasiūlymą sužinoti daugiau, tuomet spaudžiamas mygtukas.  Vartotojas visų pirma pamato pašto dėžutėje mažą skelbimą (laiško pavidalu), vadinamąjį teaser’į, kurio tikslas atkreipti dėmesį ir sudominti. Jį paspaudus matoma išplėstinė reklama, kurios pavidalas panašus į naujienlaiškį. 

Gmail reklama išsiskleidžia paspaudus ant pirminės reklamos (kuri atrodo, kaip laiškas). Atidarius galite matyti banerius, tekstą ar net video.

Štai taip Gmail reklamos atrodo telefonuose:

Gera žinia, kaip ir su Google reklama, kad už reklamą mokate tik tuomet, kai ant jos paspaudžiama, taigi nesvarbu kiek ji kartų bus parodoma, mokate tik tuomet kai žmonės paspaudžia ir būna nukreipiami į jūsų norimą svetainę. Kadangi galite pasirinkti auditoriją pagal jiems aktualius raktinius žodžius, galite labai tiksliai pataikyti į tikslinę savo verslo auditoriją. Jeigu jūsų auditorijai tarkime įdomūs nauji automobiliai, gali pasirinkti tokius raktažod-ius kaip „perku naują automobilį“, „nauji bmw modeliai“ ir panašiai.

Kodėl verta naudoti Google Gmail reklamą?

  • Tai ganėtinai naujas reklamos būdas, kuris naudojamas pakankamai retai.
  • Svarbiausia nauda su Gmail reklama – platus Gmail naudojimas Lietuvoje. Galite pasiekti tikrai didelę auditoriją įvairiose amžiaus grupėse.
  • Mokėjimas už reklamą tik tuomet, kai ant reklamos paspaudžiama nepriklausomai nuo parodymų kiekio.
  • Tai sąlyginai nebrangi reklamos priemonė, ji puikiai tinka kaip pagalbinė remarketingo priemonė.
  • Gmail reklama siūlo puikias auditorijos pasirinkimo galimybes pagal įvairius kriterijus, o svarbiausia ir pagal pasirinktus raktažodžius.
  • Gmail reklama palyginus mažai naudojama, tad galima būti pirmiems savo verslo nišoje ir panaudoti savo verslo tikslams siekti.
  • Tai reklamos kanalas, kuris nėra įkyrus ir atsibodęs, kaip dauguma kitų reklamų internete.
  • Šis reklamos kanalas puikiai tinka pasiekti verslo klientus, kadangi daugelis vadovų turi Gmail paskyrą.
  • Pasirinkus jūsų konkurentų pavadinimų raktažodžius, galite lengvai pasiekti visus jų klientus ar potencialus klientus ir pasirodyti su savo reklama.

Kaip susikurti Google Gmail reklamą?

Norint sukurti Gmail reklamą, reikia turi Google Ads paskyrą. Jums reikės aiškios ir tikslios reklaminės antraštės, aprašymo bei nuotraukų. Minimalus reklamos biudžetas 1 euras per dieną. Norint profesionaliai sukurti Gmail reklamą, reikia išmanyti nemažai Google reklamos niuansų, tad rekomenduojame kreiptis į specialistus. Jeigu reikės pagalbos sukuriant ir administruojant Gmail reklamos kampanijas – kreipkitės.

Gmail reklamos kūrimą rekomenduojama patikėti specialistams, kurie užtikrins, kad reklama sulauktų kuo didesnio susidomėjimo bei rezultatų. Augantis Verslas komanda Jums padės sukurti profesionalias Gmail reklamos kampanijas, jas administruoti, sukurti vizualus, video turinį, antraštes / tekstus bei įgyvendinti pilną Gmail reklamos strategiją nukreiptą į konkretų jūsų įmonės tikslą.

Pasidalinkite su tais, kam ši informacija gali praversti. Ačiū!

Facebook
LinkedIn
Email

Reikalinga pagalba su Gmail reklama?